ASbud Česká Republika, s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm

ASbud Česká Republika, s.r.o.

AdresaU Kantorka 419, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon724 978 237

KontaktIng. Jan Kunčický

E-mailjan.kuncicky@asbud.cz

Webwww.asbud.cz

Provozní doba

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 8:00-12:00

Prodejce značek

Ammann

Ammann

D’Avino

D’Avino

Locust

Locust

Messersi

Messersi

Neomach

Neomach

Yanmar

Yanmar

Společnost ASbud Česká Republika, s.r.o. působí již desátým rokem na území České a Slovenské Republiky a doplňuje tím rozsáhlé, téměř třicetileté, aktivity skupiny ASbud na trzích dodávek stavební a silniční techniky v Polsku, Ukrajině a Slovensku. Specializujeme se na dovoz, distribuci, servis a prodej stavebních strojů YANMARSCHAEFF, HIDROMEK, D´AVINO, AMMANN, ARROWHEAD, MESSERSI, a to po celém území ČR i SR, vlastními silami či prostřednictvím autorizovaných regionálních partnerů. Každoročně navyšujeme obrat společnosti, počet zaměstnanců a spolupracujících partnerů. Co nás však nejvíce těší, je neustálý růst počtu spokojených zákazníků , přičemž dbáme na velice úzké dodavatelsko - odběratelské vztahy nejen s našimi ceněnými zákazníky, ale i výrobci, bankami a orgány veřejné správy.

Od 2021 jsme navíc naše portfolio rozšířili o distribuci staveništních mixerů a demprů značky D´AVINO, dále pak o prodej strojů HIDROMEK a LOCUST v moravských regionech..

Prodej & Servis

Portfolio produktů, jenž ASbud Česká Republika nabízí, zahrnuje techniku sloužící k výstavbě pozemní infrastruktury, inženýrským pracím, k těžbě a zpracování kamene a minerálů, k výrobě a dopravě betonu, asfaltu, v zemědělství i komunálních službách.

Prostřednictvím prodejní sítě přinášíme zákazníkovi především možnost volby mezi osvědčenou technikou EU provenience (Německo, UK, Itálie, ČR) a vysoce kvalitní technikou z Japonska, spolupracujeme avšak i s dodavateli-výrobci, kteří se řadí do více cenově přijatelné hladiny.

Všechna dodávaná technika je certifikována CE, servis záruční a pozáruční zajišťujeme prostřednictvím naší prodejní & servisní sítě, stejně jako dodávky náhradních dílů. Pravidelně jsou naši servisní technici, stejně jako vybraní uživatelé, školeni u výrobců, v našem sídle či přímo v terénu.

Mimoto, díky naší vlastní silné servisní, skladové základně v Rožnově pod Radhoštěm a existenci centrálních skladů výrobců v nedalekém Německu, jsme schopni reagovat na nejrůznější potřeby a přání zákazníků prakticky obratem. Nevyjímaje dodávky náhradních dílů na všechny nabízené produkty, prodej gum a pásů na stavební techniku aj.