Pařezová fréza Bandit SG-75 pásová

  • Úvod
  • Pařezová fréza Bandit SG-75 pásová

Pařezová fréza Bandit SG-75 je vybavena výkonným naftovým motorem Kohler o výkonu 74 HP (55,2 kW). Tato pohonná jednotka nabízí největší výkon ze všech pařezových fréz ve své třídě. Více energie znamená rychlejší likvidaci pařezů a i v tomto případě platí, že čas jsou peníze.

Systém „Super Sweep“ společnosti Bandit zabraňuje blokaci chodu pohonného motoru a rovněž chrání řezací frézovací kotouč před nadměrným záběrem během frézování, a to plně automatickým zpětným pohybem frézovacího kotouče v případě, že otáčky motoru poklesnou na předem nastavenou minimální hodnotu. Jakmile motor dosáhne potřebných otáček, obnoví se automaticky také chod frézova-cího kotouče.

Gumové pásy na podvozku pařezové frézy SG-75 se mohou rozšířit až na 1,4 m a vytvářejí tak mimořádně stabilní platformu pro frézování pařezů. V případě přesunu a montáže frézy SG-75 ve stísněných prostorách se pásy mohou zúžit na pouhých 0,89 m, takže fréza snadno projede přes většinu zahradních bran. To znamená, že tato jednotka je schopna provádět vysoce výkonné mýcení pozemků, přitom má podobné schopnosti jako zahradní drtič pro použití v prostoru s obytnou výstavbou.

Pařezová fréza SG-75 je vybavena účinným pohonným systémem frézovacího kotouče o průměru 0,69 m s převodovkou. Tento pohonný systém se snadno udržuje a vyžaduje pouze provedení rychlé údržby po záběhu frézy.

Pařezovou frézu je možné ovládat prostřednictvím intuitivního bezdrátového rádiového dálkového ovládání společnosti Bandit. Veškeré funkce tohoto stroje můžete ovládat pouhým stisknutím tlačítka – včetně rychlosti výkyvu frézovacího kotouče, hloubky řezu, atd.

Charaktertistika Bandit SG-75 pásová

  • Rozšiřitelný/zatahovací pásový podvozek
  • Bezdrátové rádiové dálkové ovládání
  • Pryžová clona proti odletujícím nečistotám (třískám)
  • Volitelná stavitelná čepel (ostří)
  • Volitelný barevný odstín
  • Standardní systém „Super Sweep“
Výška frézování 787 mm
Hloubka frézování 584 mm
Rozsah pohybu do stran 2032 mm
Průměr frézovacího kotouče 690 mm
Tloušťka frézovacího kotouče 26 mm
Počet nožů 32
Palivová nádrž 61,5 l
Rozměry (dxšxv) 3404x1397x2057 mm
Hmotnost 2086 kg