Pařezová fréza Bandit Model 3200 Track

  • Úvod
  • Pařezová fréza Bandit Model 3200 Track

Model 3200 Track je nejkompaktnější fréza na odstraňování pařezů při čištění velkých ploch. Tento stroj byl konstruován zejména s myšlenkou o firmách, které se specializují na pracích tohoto typu, jako přípravu terénu pro různé investice. Nenechte se odradit rozměrem této jednotky, protože model vybavený motorem Deutz o výkonu 79 HP dokáže zlikvidovat i ty největší pařezy.

Dokonale manévrovatelný téměř ve všech terénních podmínkách Model 3200 Track odstraňuje pařezy rychle a bez větší námahy. Jízdní systém stroje tvoří transportní pásy Caterpillar 303CR, které umožňují jednotce pohyb po nerovném terénu a zajišťují dokonalou flotaci při jízdě po měkkém podloží. Pásový jízdní systém má tři jízdní rychlosti (plížení, pomalá a rychlá). Elementem standardní výbavy je rádiový dálkový ovládač, který zajišťuje dokonalou viditelnost okolí frézovaného pařezu.

Vzhledem k tomu, že okolo stroje je dostatek místa pro hromadění frézovaného materiálu, je omezena nutnost změny polohy při práci. Vzdálenost od povrchu terénu po podvozek 610 mm umožňuje bezproblémový pohyb v terénu plném vyčnívajících oddenků. Po provedení frézování lze uklidit terén pomocí radlice dodávané jako varianta vybavení. Bandit Model 3200 Track je výkonná a solidní fréza, která zajistí dlouhá léta bezproblémového provozu.

Výška frézování 1145 mm
Hloubka frézování 610 mm
Rozsah pohybu do stran 2210 mm
Průměr frézovacího kotouče 812 mm
Tloušťka frézovacího kotouče 38 mm
Počet nožů 48
Rozměry (dxšxv) 3700x1900x2100 mm
Hmotnost 3265 kg