Vysavač Eliet Truck Loader TL 450 HD

 • Úvod
 • Vysavač Eliet Truck Loader TL 450 HD

Stroj Eliet TruckLoader TL 450 HD byl vyvinut pro maximální zatížení. Je koncipován pro rychlou a efektivní práci. Svým výkonným motorem vyvíjí tento větrný vír sílu sání, kterým můžete snadno nasávat velké množství listí.

Tato sací kombinace podléhá nejpřísnějším bezpečnostním normám se zvláštním zřetelem na uživatelský komfort. Z hlediska ergonomie určuje tento stroj Eliet Truckloader další směr vývoje. Také byla optimalizována náročnost údržby, protože stroj musí pracovat v trvalém provozu. Potřebné údržbářské práce jsou hotovy v rekordním čase.

Vlastnosti Eliet Truck Loader TL 450 HD

 • Vyhazovací komín otočný o 360°
  Vyhazovací komín s regulovatelnou klapkou má, stejně jako sací hadice, průměr 200 mm. Proto se nemusíte obávat jeho ucpání. Kromě toho je výfukový komín otočný o 360°. Otočný kloub je z nylonu a samomazný. Nikdy se tedy nezadře nečistotami nebo sazemi. Vlnovec je zhotoven ze svařovaných ocelových prvků, odolných proti opotřebení. 
 • Rychlospojka sací hadice
  Lehkou průhlednou sací hadici lze bez dalšího nářadí snadno a jednoduše na zařízení připojit popř. odejmout. Pružná sací hadice neklade téměř žádný odpor pohybům obsluhy.
 • Ergonomický SwinghandleTM
  Seřiditelná sací hubice je uložena na dvou výkyvných kladkách a nemusí být tedy už uživatelem zvedána. Především ergonomická řídítka a nosný postroj usnadňují dlouhodobou práci.
 • Řemenový pohon
  Provozní bezpečnost má maximální prioritu. ELIET sází na přednosti řemenového pohonu. Klínový hřídel není dynamicky namáhán, lopatkové kolo je montováno na pevné ose a je vybaveno velkými mazatelnými ložisky. Motor běží navíc při rozběhu klidněji.
 • Ocelový ventilátor
  Ocelové lopatkové kolo (tloušťky 5 mm) je odolné proti nárazům nasávaných kamenů jakož i proti písku a zemině.
 • Možnost upevnění
  Hákem můžete stroj upevnit na každém dodávkovém voze nebo přívěsném vozíku. Podpěrné patky se mohou svým tvarem a konstrukcí přizpůsobit Vašemu vozidlu. 
 • Rychlá údržba a čištění
  Stroj je vybaven čisticí klapkou, která umožňuje oplachování od kalu, který se může v turbíně usazovat. Kromě toho můžete při prohlídce a údržbě díky zvlášť vyvinutým upevňovacím šroubům čelní plech během několika minut pouze s několika málo pomocnými přípravky demontovat.
Motor Subaru E40 el. / B&S Vanguard V-Twin el.
Výkon motoru 14,0 / 18,0 k.
Průměr turbíny 450 mm
Průměr lopatkového kola 380 mm
Průměr sací hadice 200 mm
Délka sací hadice 3,5 m
Výkon 108 m3/min.
Rychlost proudění vzduchu 260 km/h
Průměr vyhazovacího komínu 200 mm
Rozměry (dxšxv) 1140x800x1430 mm
Hmotnost 80-160 kg