Víceúčelové vozidlo Kubota RTV-X1110

  • Úvod
  • Víceúčelové vozidlo Kubota RTV-X1110

Robustní, výkonná a spolehlivá vozidla řady Kubota RTV-X1110 jsou originální a vysoce efektivně řešená transportní terénní vozidla. Díky účelnému a promyšlenému využití řady progresivních konstrukčních prvků poskytují všestranné (bez nadsázky univerzální) možnosti uplatnění.

Vlastnosti Kubota RTV-X1110

  • Hydrostatické převodové ústrojí
  • Pohon všech kol
  • Plný hydraulický posilovač řízení
  • Max. rychlost 40 km/h
  • Barva oranžová nebo kamufláž

Přenos

Hydrostatická převodovka HVT-X s regulací v závislosti na zatížení nabízí bezkonkurenční komfort a jednoduchost řízení vozidla. Jediné, co musí obsluha dělat, je mačkat akcelerační pedál. Pro snadný a přesný výběr rychlosti jízdy, která je pro daný úkol nejvhodnější, je vozidlo vybaveno redukčním boxem se dvěma rychlostmi vpřed a zpátečkou. V kombinaci s mechanicky zapínáním na 4×4 a uzávěrou diferenciálu zadní nápravy zaručuje tato kombinace mimořádnou průchodnost terénem.

Závěs a brzdy

Nezávislé přední zavěšení McPherson s hydraulickým řízením nabízí pohodlnou jízdu a dobrou ovladatelnost v nerovném terénu. Zadní zavěšení De Dion splňuje požadavky pracovního stroje. Kvalitní brždění zajistí hydraulické, mokré kotoučové brzdy, které pracují na všech čtyřech kolech.

Bezpečnost a pohodlí

Komfort obsluhy se zvyšuje pomocí hydraulického řízení jako standardní funkce. Řidič a cestující se mohou cítit v bezpečí díky pevnému ochrannému rámu, který je namontován ve všech verzích vozidla.

Vysoká nosnost

Kubota RTV-X1110 je schopna přepravovat až 500 kg nákladu na prostorné ložné ploše o objemu 0,455 m3. Volitelně lze korbu hydraulicky vyklápět.

Motor Kubota D1105-E4-UV-2E
Výkon motoru max. 17,8 / 24,2 kW/k.
Jmenovité otáčky 3200 ot./min.
Palivová nádrž 30 l
Převodovka variabilní hydrostatická HVT-X
Rychlost max. 40 km/h
Řízení hydraulické
Brzdy kotoučové v olejové lázni
Rozměry (dxšxv) 3130x1654x1998 mm
Hmotnost 1000 / 1090 kg

Pardubický kraj

Plzeňský kraj

Ústecký kraj