Velkoplošná sekačka Ferris IS 3200Z

  • Úvod
  • Velkoplošná sekačka Ferris IS 3200Z

Komfortní a výkonná velkoplošná sekačka Ferris IS 3200Z s nulovým poloměrem otáčení vybavená třínožovým žacím ústrojím iCD se zadním výhozem a mulčováním. Dvouválcový, benzínový, vzduchem chlazeným motor Briggs&Stratton Vanguard EFI o výkonu 37 k. Šíře pracovního záběru 183 cm.

Patentovaný systém zavěšení Ferris IS®

  • Exkluzívní funkce, která stroje Ferris odlišuje od konkurence: průmyslově patentovaný systém zavěšení IS® používaný u výrobků firmy Ferris. Samotný systém zavěšení od firmy Ferris nabízí koncovému uživateli celou řadu výhod od zvýšeného komfortu obsluhy po zvýšení produktivity.
  • Konstrukce kopírující terén pro přesné sekání kdy sekací ústrojí kopíruje pohyby nezávislého zavěšení kol IS® a profil nerovného terénu. Tedy například při přejíždění hrbolu kopíruje zavěšení danou nerovnost, minimalizuje přerušení při kontaktu se zemí a maximalizuje trakci, výsledkem je vynikající a konzistentní sečení. Toto zavěšení rovněž prospívá podvozku, protože výrazně omezuje jeho otřesy.
  • Tento patentovaný systém zavěšení umožňuje nezávislý pohyb každého kola nahoru a dolů, a tím hladký průjezd nerovným trávníkem. Ústrojí sekačky je plovoucí vzhledem k zavěšení a pohybuje se nahoru a dolů podle toho, jak se pohybují kola sekačky. Tento systém prakticky eliminuje otřesy podvozku, zajišťuje vynikající komfort obsluhy, zvyšuje rychlost sekání a stabilitu a prodlužuje životnost sekačky.
Motor Briggs&Stratton Vanguard EFI
Výkon motoru 37 k.
Pojezdová rychlost 20 km/h
Žací ústrojí třínožové iCD se zadním výhozem a mulčováním
Šíře pracovního záběru 183 cm
Výška sečení 38-127 mm
Výkon sečení 2,93 ha/h