Ferris

Všechny komerční sekačky Ferris se vyznačují inovativními funkcemi a vysokým standardem kvality ve výkonu, trvanlivosti a ergonomickém designu. Ať už jste profesionální realizátor nebo vlastník nemovitostí, sekačky Ferris s patentovanou technologií odpružení Vám znatelné zvýší produktivitu sečení travnatých ploch.

Patentovaný systém zavěšení Ferris IS®

  • Exkluzívní funkce, která stroje Ferris odlišuje od konkurence: průmyslově patentovaný systém zavěšení IS® používaný u výrobků firmy Ferris. Samotný systém zavěšení od firmy Ferris nabízí koncovému uživateli celou řadu výhod od zvýšeného komfortu obsluhy po zvýšení produktivity.
  • Konstrukce kopírující terén pro přesné sekání kdy sekací ústrojí kopíruje pohyby nezávislého zavěšení kol IS® a profil nerovného terénu. Tedy například při přejíždění hrbolu kopíruje zavěšení danou nerovnost, minimalizuje přerušení při kontaktu se zemí a maximalizuje trakci, výsledkem je vynikající a konzistentní sečení. Toto zavěšení rovněž prospívá podvozku, protože výrazně omezuje jeho otřesy.
  • Tento patentovaný systém zavěšení umožňuje nezávislý pohyb každého kola nahoru a dolů, a tím hladký průjezd nerovným trávníkem. Ústrojí sekačky je plovoucí vzhledem k zavěšení a pohybuje se nahoru a dolů podle toho, jak se pohybují kola sekačky. Tento systém prakticky eliminuje otřesy podvozku, zajišťuje vynikající komfort obsluhy, zvyšuje rychlost sekání a stabilitu a prodlužuje životnost sekačky.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Ústecký kraj