STROM Praha, a.s., Praha 9 - Vinoř

STROM Praha, a.s.

AdresaLohenická 607, 190 17 Praha 9 - Vinoř

Telefon283 092 530

Fax286 852 569

E-mailinfo@strom.cz

Webwww.strompraha.cz

Prodejce značek

John Deere

John Deere

Společnost STROM Praha, a.s., se sídlem v Praze - Vinoři, byla založena v roce 1991, kdy se rozhodla prodávat stroje, o nichž je přesvědčena, že naše zemědělství potřebuje. STROM Praha je společnost ryze česká, která pracuje s českým kapitálem.

Hned od svých počátků začala budovat prodejní a servisní síť a v polovině roku 1993 rozšířila svou nabídku o výrobky největšího světového výrobce zemědělské techniky – JOHN DEERE, které jsou dnes hlavní obchodní náplní společnosti STROM.

Postupem času, po důkladné analýze trhu v České republice, se na jaře 1996 rozhodla firma JOHN DEERE pověřit výhradním dovozcem celého sortimentu svých výrobků v oblasti zemědělské, zahradní a komunální techniky pro Českou republiku firmu STROM Praha. Kvalitní stroje JOHN DEERE jsou základním předpokladem, který firma STROM doplňuje dokonalým technickým servisem a pohotovými dodávkami náhradních dílů. Je si vědoma zodpovědnosti za jméno se znakem jelena ve svém štítě a proto hlavní starostí všech pracovníků STROM a jeho sítě je trvalé zabezpečování provozuschopnosti strojů. Zárukou toho je současná prodejní a servisní síť, plošně rozmístěná po celé republice a profesionálně školení servisní technici, vybavení nejmodernější technikou, jakož i trvalá kontrola se strany firmy STROM.

Přístupem do celosvětové informační počítačové sítě JOHN DEERE se zrychlila komunikace a informovanost při zabezpečování provozuschopnosti strojů. STROM zavedl od roku 1996 jedinečný systém XMD – expresní dodávky náhradních dílů do 24 hodin, který se osvědčuje.

STROM pomáhá zemědělcům s projekty obnovy strojního parku, nejen v jednotlivých strojích, ale i v ucelených linkách, a to včetně pomoci financování při nákupu strojů.

Základním krédem všech pracovníků společnosti STROM je spokojený zákazník. Provozuschopnost strojů je založena na jejich vysoké kvalitě. Proto si mohl JOHN DEERE dovolit, jako jediný na našem trhu, prodloužit záruční dobu na své rozhodující výrobky na dobu 4 let.

Zákazník firmy STROM Praha dobře ví, že spolu s koupí nového stroje JOHN DEERE získává nabídku celého systému, který mu ulehčuje práci a zbavuje ho starostí při provozování techniky. S technikou JOHN DEERE si kupuje i lepší budoucnost.