MALCOM CZ s.r.o., Jindřichův Hradec

MALCOM CZ s.r.o.

AdresaJiráskovo předměstí 2247/III, 377 01 Jindřichův Hradec

Telefon778 037 701

KontaktJan Matoušek

E-mailmalcom@malcomcz.eu

Webwww.malcomcz.eu

Prodejce značek

Agrimaster

Agrimaster

Doppstadt

Doppstadt

FAE

FAE

Ferrari

Ferrari

Kubota

Kubota

Ma.Tra.

Ma.Tra.

Orsi

Orsi

Peruzzo

Peruzzo

Prime Tech

Prime Tech

Nejsme květinářství, vinařství, restaurace, kavárna, ani jiný gastro podnik. Jsme malá společnost, která prodává a servisuje stroje, prostřednictvím kterých vy můžete zpracovat a připravit půdu, posekat zahradu, nebo sad, ošetřit a posbírat ovoce, uklidit silnice, připravit políčka, zahrady, parky a následně dodat vaše produkty do restaurací, zahradnictví, květinářství, prodejen vín, zeleniny a ovoce.

Společnost Malcom CZ je složená ze zkušených obchodníků, servisních techniků a administrace, kteří svoji práci dělají s citem pro dobrý obchod, kvalitní servis a komfortní klientské zázemí. Díky více jak dvacetiletému aktivnímu působení v oboru jsme si vybudovali stabilní a respektované postavení v konkurenčním prostředí. Dopomáhá nám k tomu i široké portfolio nabízených produktů, které nám umožňuje přiblížit se technickými parametry i cenovými požadavky našim zákazníkům.

Obchod vnímáme jako pole dialogu mezi zákazníkem a obchodníkem, založené na porozumění zákazníkovým potřebám a požadavkům tak, abychom pro něj byli schopni navrhnout a následně realizovat to nejlepší řešení. "Náš zákazník, náš pán." pro nás není jen klišé, ale způsob myšlení. Profesionální a vyrovnaný vztah se zákazníkem, který je maximálně spokojený s našimi službami je kompasem, kterým se řídíme.

Obchodní partneři

Výběr spolupráce se zahraničními značkami se odvíjí od dobrých vztahů a kvality vyrobených produktů, které se řadí mezi nejlepší nabízené produkty ve svém oboru. Nemalou roli hraje také šetrnost strojů k přírodě a jejich intuitivní ovladatelnost.

Mezi naše obchodní partnery se řadí značky jako je Doppstadt, FAE, Pezzolato, Prime Tech, Agrimaster, Ferrari, FAE, Peruzzo, Orsi, Atmos, Muratori, Agrometall, a další. V rámci České a Slovenské republiky rozšiřujeme obchodní síť, abychom byli schopni odpovědět na požadavky všem potencionálním i stálým zákazníkům po celém území Česka i Slovenska.