MALCOM CZ s.r.o., Jindřichův Hradec

MALCOM CZ s.r.o.

AdresaJiráskovo předměstí 2247/III, 377 01 Jindřichův Hradec

Telefon778 037 701

KontaktJan Matoušek

E-mailmalcom@malcomcz.eu

Webwww.malcomcz.eu

Prodejce značek

Agrimaster

Agrimaster

Doppstadt

Doppstadt

FAE

FAE

Ferrari

Ferrari

Kubota

Kubota

Ma.Tra.

Ma.Tra.

Orsi

Orsi

Peruzzo

Peruzzo

Prime Tech

Prime Tech

Naše společnost je co do stáří společností velmi mladou, avšak je tvořena týmem lidí, kteří se více než dvacet let aktivně pohybují v oblasti prodeje a servisu komunální, lesnické a zemědělské techniky. Právě díky těmto dlouholetým zkušenostem můžeme spolupracovat jako rovnocenní partneři se společnostmi, které patří na evropském trhu k těm nejvýraznějším hráčům.

Obchodní partneři společnosti MALCOM CZ s.r.o.

  • Mezi naše hlavní obchodní partnery patří společnost DOPPSTADT, jedna z největších ikon v oblasti vývoje a výroby strojů a technologií na zpracování biomasy a komunálního odpadu.
  • Dalším významným partnerem je společnost FERRARI – výrobce malotraktorů a speciálních traktorů do sadů a vinic.
  • V oblasti údržby zeleně pak můžeme jmenovat společnosti ORSI group – výrobce mulčovačů a příkopových strojů a společnost PERUZZO, na našem trhu již dlouhé roky etablovaná značka, známá především svými mulčovači se sběrným košem, které je často vidět při údržbě travnatých ploch ve městech a obcích.
  • Z tuzemských společností pak díky velmi kvalitním zkušenostem v oblasti topenářské techniky jsme získali zastoupení společnosti ATMOS, což je jeden z největších výrobců zplynovacích kotlů v Evropě.

Našim cílem je být k zákazníkovi co nejblíže, být schopen porozumět jeho potřebám a požadavkům a díky dlouholetým zkušenostem navrhnout pro něj to nejlepší řešení.

Našim krédem je trpělivost a profesionalita. V maximální míře nám jde o kvalitní a vyrovnaný vztah s klientem.