Rotační žací stroj John Deere 1505 Series II

 • Úvod
 • Rotační žací stroj John Deere 1505 Series II

Rotační žací stroj John Deere 1505 Series II nabízí dobrou přilnavost za všech podmínek, optimální pohodlí a skvělý výkon při sečení bez omezení bezpečnosti obsluhy.

Tato profesionální sekačka může být vybavena žacími vřeteny s bočním nebo zadním vyhazováním a přináší skvělý žací výkon.

Vlastnosti John Deere 1505

 • Výkonný motor s vysokým točivým momentem
  Komfortní sekačka 1505 Series II je vybavená 4-válcovým motorem Yanmar s výkonem 48 k, s kapalinovým chlazením a přímým vstřikování, které zlepšuje startování za studeného počasí. Díky objemu 2190 cm³ poskytuje vynikající točivý moment pro dostatek tažné síly při práci v náročných podmínkách sečení.
 • Komfortní kabina Premium
  Volitelná kabina Premium poskytuje pohodlné pracovní prostředí s velmi nízkou úrovní hluku (rám kabiny je namontovaný na silentblocích) pro dlouhé hodiny provozu. Typ 1505 vybavený kabinou nabízí pneumaticky odpružené, plně nastavitelné sedadlo s látkovým potahem pro vynikající pohodlí při jízdě. Na přání může být vybavena také klimatizací.
 • Vše na jeden povel
  Na komfortní rotační sekačce 1505 je ergonomická, nastavitelná loketní opěrka CommandArm s integrovanými ovládacími prvky součástí standardní výbavy. Panel se pohybuje se sedadlem a umožňuje snadné řízení celého stroje. Elektrické řízení spínání zajišťuje zvedání a spouštění přední žací ústrojí a zvýšenou produktivitu, funkce CrossCut umožňuje zvednout žací ústrojí ze země, otočit se a znovu ho spustit dolů do žací polohy.
 • Komfortní jízda po silnici
  Pohodlné sedadlo a odpružení přední žací jednotky (hydraulický akumulátor), které se automaticky aktivuje při jízdě po silnici, poskytují prvotřídní komfort a kvalitu jízdy. Model 1505 může dosáhnout rychlosti až 25 km/h (15 mph) a rychle se přesunout z jednoho pole na druhé. Pokud je zapnutý pohon všech kol, rychlost se automaticky sníží na 16 km/h (10 mph).
 • Nízká úroveň hluku
  Hydraulický pohon nožů umožňuje velmi tichý provoz bez vibrací. Hladina hluku při sečení je minimální díky nízkým pracovním otáčkám motoru a tichému výfukovému systému.
Zdvihový objem 2190 ccm
Výkon motoru max. 35,3 / 48 kW/k.
Jmenovité otáčky 2600 ot./min.
Palivová nádrž 50 l
Rychlost vpřed 24,1 / vzad 8 km/h
Šíře pracovního záběru 180 - 223 cm
Pneumatiky přední 26 x 12-12 6 PR
Pneumatiky zadní 20 x 10-10 4 PR
Hmotnost 1575 (ROPS) / 1750 (kabina) kg