Robotická sekačka John Deere Tango E5 series II

 • Úvod
 • Robotická sekačka John Deere Tango E5 series II

Plně automatická robotická sekačka John Deere Tango E5 Series II pracuje kdykoliv za jakéhokoliv počasí, má extrémně tichý chod a navíc není nutné se starat o likvidaci odřezků.

Vítejte ve světě autonomního sekání trávy – moderní bezproblémové řešení, které ušetří váš čas a zajistí perfektně udržovaný trávník.

Tango E5 řady II je navrženo k automatické údržbě trávníku. To znamená, že vy si můžete užívat důležitějších aspektů života. Navržená, inovovaná a vyrobená společností John Deere podle jejích nejvyšších výrobních standardů, nastavuje automatická sekačka TANGO E5 řady II nové měřítko v údržbě trávníku.

Vlastnosti John Deere Tango E5 Series II

 • Lithium-ion (Li-ion) baterie nabízí vysoký výkon a dlouhou životnost
  Tango E5 Series II používá k pohonu Li-ion baterii. Baterie má kapacitu 98 kWh při 25,2 V - dostatek síly pro mimořádný výkon při pojezdu a sečení. Li-ion baterie přináší výsoký výkon při zachování nízké hmotnosti sekačky. Nemá skoro žádný paměťový efekt, takže kapacita baterie postupem času neklesá. Toto spolu s velmi nízkou úrovní vybíjení se, maximalizuje životnost baterie.
 • Přehledné uživatelské rozhraní poskytuje informace o stavu sekačky a umožňuje intuitivní spuštění provozu
  Tango má nejlepší uživatelské rozraní ve své třídě. Velký displej s šesti řádky je snadno čitelný i z větší vzdálenosti. Při navrhování rozhraní bylo klíčové intuitivní ovládání provozu sekačky.
 • Odolný podvozek chrání sekačku před nárazy a počasím
  Podvozek Tango E5 Series je pevný, dvouplášťový podvozek. Díky robustní dvouplášťové konstrukci je samotná sekačka velmi tuhá. Vnitřní část sekačky pod kapotou je utěsněna. Veškerá elektronika je uvnitř dvouplášťového těla, chráněna proti nečistotám, prachu, vlhkosti a dalším vnějším vlivům. Voda skondenzovaná na spodní části dvojitého pláště může odtéci skrze odvodňovací otvory. Pevný materiál akrylonitril styren akrylát (ASA) poskytuje vysokou odolnost vůči slunečnímu svitu.
 • Odolný nůž přináší dlouhodobé sečení vysoké kvality s nízkou hladinou hluku, emisemi a spotřebou energie
  Tango používá dvoustranně ostřený nůž Nůž vyniká svou odolností a ostrostí pro sečení vysoké kvality po celou sezónu. V případě, že se nůž narazí na kámen nebo jiný podobně tvrdý předmět, motor nože je před tímto chráněn podložkami, které umožní noži okamžitě zastavit, ale motor a hřídel se ještě krátce protočí než zastaví. Tvar nože dovoluje, aby byly v kontaktu s trávou pouze ostří nože, což přináší nižší hluk a snižuje spotřebu energie.
 • Udržování délky trávy spolu s úpravou výšky sečení
  Upravení výšky sečení se provádí otočením krytu nože. Sečící systém s nožem a krytem je podobný jako u běžné sekačky. Nůž a ochranný kryt se současně posunují nahoru a dolů, tím je zaručena větší ochrana před nožem. Rozsah výšky sečení se pohybuje mezi 19 mm—102 mm.
 • Senzory pomáhají sekačce být bezpečná za všech podmínek
  Hraniční senzory zaznamenávají polohu sekačky’vůči ohraničujícímu drátu. Senzor v rukojeti vzadu a dva přední u koleček přidávají na bezpečnosti při zvedání.
  Hraniční senzory zaznamenávají když sekačka pracuje v oblasti vyznačené ohraničujícím drátem. Mimo tuto oblast nebude sekačka jezdit ani se otáčet nůž. Když narazí sekačka na překážku i když ne příliš velkou, zastaví se a pokračuje v sečení jiným směrem. Toho je dosaženo náhlým nárůstem kroutícího momentu zadních kol.
 • Chytrá navigace umožňuje Tango E5 Series II pokrýt celý trávník při minimální době sečení
  Je obrovský rozdíl mezi tradičním sečením a sečením robotickou sekačkou. Princip tradičního sečení je založen na častém sečení, ale s delším intervalem mezi sečeními; ovšem jak zjistíte, tráva rychle naroste. oproti tomu sečení robotické sekačky probíhá několikrát denně; a tráva tak zůstává nízká.
Maximální plocha sečení 2200 m2
Max. svahová dostupnost 20°
Typ baterie Li-Ion
Napětí baterie 25,2 V
Kapacita baterie 98 kWh
Výška sečení 19-102 mm