Naarva

Pentin Paja Oy je rodinná společnost založená v roce 1982; společnost se specializuje na vývoj a výrobu strojů a zařízení pro drobnou manipulaci se dřevem. Společnost prodává více než 10 různých modelů harvestorů, kácecích hlavic a vytrhávačů kořenů pod značkou Naarva. Produktová řada Naarva nabízí vybavení pro základní stroje všech výrobců strojů: traktory, lesnické stroje, bagry a nákladní automobily. Produkty Naarva se používají pro různé účely, včetně těžby energetického dřeva, první probírky, odstraňování problémových stromů, čištění porostů sazenic, ale i pro čištění krajnic silnic a okrajů polí. Dodali jsme produkty Naarva do více než 30 zemí. Mezi naše hlavní exportní země patří Švédsko, Německo, Norsko a Estonsko.

Naší hlavní předností je vlastní vývoj produktů. Snažíme se, aby věci byly přiměřeně jednoduché a dobře proveditelné po technické stránce. Navíc jádrem designu našich výrobků byla vždy praktičnost a trvanlivost výrobků.

Společnost Pentin Paja Oy zahájila svou činnost v malé vesnici jménem Naarva. Dnes máme výrobní závody v Ilomantsi a Joensuu, společnost disponuje 2000 m2 výrobních ploch.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihočeský kraj