Mulchmaster

Mulchmaster - profesionální ručně vedené mulčovací sekačky

Sekačky Mulchmaster najdou své uplatnění především v komunálním nasazení, jsou určeny pro dokončovací práce v nepřístupných místech a na členitých plochách mezi zastavěnými objekty. Údržba silničních travnatých pásů včetně chodníkových lemů mezi stromy, stejně jako středů kruhových objezdů, bude s touto sekačkou velice efektivní. Uplatnění této profesionální sekačky je ovšem daleko obsáhlejší a to nejen v městě, ale také v zahradnictví, sadařství, lesnictví, na privátních plochách a menších travnatých průmyslových plochách (areály firem, čerpací stanice apod.).

Patentovaná technologie mulčování Mulchmaster

Profesionální sekačky Mulchmaster předního německého výrobce žacích nožů v zemědělském, lesnickém a komunálním sektoru MWS Schneidwerkzeuge GmbH & Co. KG, D-Schmalkalden, se výrazně odlišují od konkurence patentovanou technologií mulčování Mulchmaster. 
Tato technologie (princip) spočívá ve tvaru rotačního nože, který je několikanásobně vytvarován pro nejoptimálnější rozmělnění travní hmoty a tvarem sekacího skeletu, který je neobvykle výškově prostorný. Soulad tvaru nože, který má ostří po celé délce, otáček (obvodové rychlosti) rotačního nože, objemu a tvaru prostoru, kde se odřez trávy shlukuje pro následné podrcení až do neviditelného rozložení do travního prostoru, je principem procesu mulčování Mulchmaster. Kroky řezu, rozmělnění a rozložení jsou v jedné pracovní operaci systému Mulchmaster.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihomoravský kraj

Moravskoslezský kraj

Středočeský kraj