Morbark

Horizontální drtiče Morbark

Tyto horizontální rychloběžné drtiče jsou vhodné pro zpracování odpadu po těžbě dřeva, demoličního dřevního odpadu a pařezů. Stroje značky Morbark jsou osazovány motory o výkonu 200 až 1000 HP dle typu a požadované výkonu stroje.

Vertikální drtiče Morbark

Vertikální drtiče dřevního odpadu jsou vhodné zvláště pro zpracování: pařezů, klestu, kůry a dřevního demoličního odpadu. Jejich popularita vychází z vysoké výkonnosti, nižších pořizovacích nákladů, snadné obsluhy a údržby.

Průmyslové štěpkovače Morbark

Morbark dodává celou řadu průmyslových štěpkovačů s nebo bez odkorňovací jednotky. Počínaje řadou 20/36 – kompaktní bubnový štěpkovač s maximálním průměrem materiálu až 45 cm, a konče řadou modelu 30 Total Chipharvestor – diskový štěpkovač s maximálním průměrem materiálu až 76 cm, který je uživateli označován jako: „Mercedes mezi štěpkovači“. Kompaktní bubnové štěpkovače jsou také k dispozici ve verzi „Moutain Goats“, pro práci ve ztížených podmínkách jsou osazeny pásovým podvozkem a jeřábem pro snadné podávání materiálu. Model 2755 je největší odkorňovací jednotka / diskový štěpkovač na trhu. Tento model odkorní a poté seštěpkuje materiál v kvalitě vhodné pro papírenské provozy.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Středočeský kraj