Agromehanika

Agromehanika je předním výrobcem zemědělských strojů ve střední a jižní Evropě. Již 50 let je Agromehanika synonymem kvality, spolehlivosti a rozvoje - rysy uznávané mnoha zemědělci a obchodními partnery.

Společnost se začala rozvíjet na konci šedesátých let a dnes je Agromehanika jedním z největších výrobců zemědělských strojů ve střední a jihovýchodní Evropě. Většina výrobků je vyvážena do evropských zemí. V posledních letech se prodej rozšířil na další kontinenty. Produkty Agromehanika se tak prodávají ve více než 30 zemích po celém světě.

Většina výrobního programu se skládá z postřikovačů AGS a rosičů AGP. Mnoholeté zkušenosti a dobré znalosti potřeb uživatelů umožňují širokou nabídku profesionální techniky pro postřiky vč. náhradních dílů. Silné vývojové oddělení je zárukou vysoké kvality, neustálého pokroku a nových funkcí našich produktů.

Další skupinou výrobků jsou kompaktní traktory AGT, které jsou speciálně navrženy pro svahy, vinice a ovocné sady. S dodatečným vybavením mohou být traktory také využity pro obecní práce, lesnictví a další specifické práce.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihočeský kraj

Středočeský kraj