Pařezová fréza Bandit Model 2450

  • Úvod
  • Pařezová fréza Bandit Model 2450

Model 2450, který byl zaveden v roce 2009 je vybaven řadou obdobných konstrukčních prvků, jaké najdeme u populárního Modelu 2150 a zároveň má některé další vlastnosti. Standardně je nabízena výkonnější pohonná jednotka – vznětový motor Kubota o výkonu 44,2 HP s přeplňováním, který zajišťuje maximální krouticí moment při frézování největších pařezů. Náhon na všechny 4 kola je rovněž neocenitelnou předností tohoto stroje, která činí tento model nejlepším ve své třídě z pohledu vlastností jízdního systému. Dokonalá flotace jízdních kol zvyšuje stabilitu jednotky při pohybu v měkkém nebo nerovném terénu.

Model 2450 charakterizuje rovněž mimořádně velký rozsah pohybu do stran výložníku frézovací hlavy (swing), který je největší v této třídě. Takto široký pracovní rozsah pohybu do stran frézovací hlavice zvyšuje výkonnost stroje, protože snižuje počet změn polohy při frézování pařezů o větším průměru.

Rádiový dálkový ovládač spolu s kabelovým systémem je k dispozici jako varianta, která zvyšuje viditelnost při frézování. Všechny funkce frézovacího zařízení a radlice (pokud je k dispozici) mohou být ovládány dálkově.Velmi kvalitní radlice je rovněž prvkem variantní výbavy, který usnadňuje čištění a nivelaci terénu po frézování díky zkrácení času, který je běžně věnován ručnímu provádění těchto činností.

Model 2450 je konstruován podle standardů nejvyšší kvality, jaká je očekávána od výrobků Bandit Industries. Snažíme se vyrábět všechny jednotky z nejlepších dílů, díky čemu jsou frézy Bandit charakteristické dlouhou životností a vysokou tržní hodnotou. 

Výška frézování 890 mm
Hloubka frézování 340 mm
Rozsah pohybu do stran 1270 mm
Průměr frézovacího kotouče 533 mm
Tloušťka frézovacího kotouče 25 mm
Počet nožů 20
Palivová nádrž 32 l
Rozměry (dxšxv) 2700x900x1300 mm
Hmotnost 750 kg