Kompaktní traktor John Deere 3320

 • Úvod
 • Kompaktní traktor John Deere 3320

Od prvního okamžiku poznáte, že tohle není jen obyčejný traktor. Model John Deere 3320 nabízí bezkonkurenční komfort pro obsluhu. Volitelně může být vybaven žacím ústrojím AutoConnect či nakladačem Quick-Park, které připojíte během několika okamžiků.

Klíčové vlastnosti John Deere 3320

 • Široké místo pro obsluhu a bezpečnost
  Široká plošina pro obsluhu umožňuje snadný nástup. Nastavitelný volant, nastavitelné sedadlo a prakticky umístěné ovladače zajišťují mimořádné pohodlí řidiče. Model 3320 je také pro zvýšení bezpečnosti obsluhy vybaven standardním ochranným rámem ROPS a pro snadné parkování v garáži je ho možno  během několika vteřin sklopit.  
 • Volitelná kabina ComfortGard
  Je možné, že Vás čeká dlouhý, horký, prašný den. Nebo může  pršet či mrznout. Ani jedno Vám nebude vadit, pokud budete sedět v kabině John Deere ComfortGard.  Kabina je dokonale utěsněná, takže prach a ani alergenní částice neproniknou dovnitř. Šest nastavitelných ventilátorů a standardní klimatizace zajistí v každém ročním období tu správnou teplotu. Vyříznuté dveře umožní panoramatický výhled všemi směry a volitelné vzduchem odpružené sedadlo prvotřídně tlumí nárazy. Díky pouhým 81dB(A) (dle 77/311/EEC) si budete užívat práci v mimořádně klidném prostředí.
 • Systém sledování výkonu
  Elektronický diagnostický systém pomáhá rozpoznat problémy a okamžitě Vám zprostředkuje informaci o stavu životních funkcí traktoru.
 • Hydraulika
  Dvě hydraulická čerpadla zajišťují konstantní tok oleje pro řízení a samostatný přísun oleje pro pohon nářadí (52,5 l/min celkový průtok / 172 kPA). Třetí hydraulický okruh pro zadní část traktoru je u tohoto modelu standardním vybavením.
 • Standardní uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol
  Uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol Vám zajistí tu největší trakci při práci s nakladačem a s rotačním žacím strojem i na nezpevněném terénu. Robustní a odolná přední a zadní náprava Vám umožní zvládnout spolehlivě i ty nejnáročnější úkoly.
 • Volitelné žací ústrojí s automatickým připojením AutoConnect
  Traktor 3320 je standardně vybaven středovým vývodovým hřídelem a tak můžete snadno připojit jedno z našich žacích ústrojí s automatickým připojením AutoConnect, které Vám usnadní sečení v náročných podmínkách. Tato žací ústrojí vyrobená z oceli 7 Iron jsou k dostání ve velikostech 152 a 183 cm a jejich připojení a odpojení nezabere ani minutu. Stačí jen traktorem přejet přes žací ústrojí, počkat až uslyšíte dvě kliknutí při automatickém připojení žacího ústrojí a vývodového hřídele a můžete vyrazit.
 • Volitelně čelní nakladač se systémem Quick-Park
  Pro rychlé připojení příslušenství můžete využít čelní nakladač 300CX Quick-Park. Jednoduše pouze najedete traktorem mezi ramena nakladače a připojíte hydrauliku. Nakladač se automaticky spojí s traktorem. Bez šroubů a bez námahy. 
 • Široká nabídka příslušenství
  Pro větší  všestrannost je k dispozici celá řada příslušenství, jako například různé typy pneumatik, doplňkové hydraulické okruhy, přední blatníky, čelní závěs s vývodovým hřídelem, závaží do kol atd. Kompletní nabídku najdete v našem letáku.  
Motor Yanmar diesel
Počet válců 3
Zdvihový objem 1600 ccm
Výkon motoru 23,1 / 31,4 kW/k.
Jmenovité otáčky 2600 ot./min.
Palivová nádrž 51 (bez kabiny) / 45 (s kabinou) l
Převodovka hydrostatická, pedály Twin Touch
Pohon pohon všech 4 kol
Rychlost max. 33 km/h
Brzdy mokré diskové
Vývodový hřídel standardně zadní a středový, volitelně čelní
Pracovní tlak 172 bar
Pracovní hydraulika 52,5 l/min.
Rozvor 1727 mm
Rozměry (dxšxv) 3320 x 1323-1728 x 2332-2370(ROPS)/2257-2278(kabina) mm
Hmotnost 1400 / 1700 (s kabinou) kg