Elektrický užitkový vůz Goupil G4

  • Úvod
  • Elektrický užitkový vůz Goupil G4

Nový standard pro elektrický kompaktní užitkový vůz - to je Goupil G4.

Goupil G4 - Inovativní

Vůz Goupil G4 má charakteristické vlastnosti, díky kterým byl model G3 tak úspěšný (velikost, odolnost a ergonomie), a zároveň poskytuje nejvyšší možné pohodlí a výkon. Veškeré komponenty vozu byly zcela přepracovány tak, aby kvalita přesahovala standardní úroveň na trhu. Ocelový rám podvozku je bezkonkurenčně modulární a také odolný vůči jakékoliv deformaci. Pojezdové ústrojí zaručuje komfort a dokonalou stabilitu, dokonce i při maximálním zatížení. Řídicí ústrojí a brzdy jsme přepracovaly tak, aby okamžitě a hladce reagovaly na jednání řidiče. Model Goupil G4 poskytuje ojedinělý zážitek z jízdy v užitkovém vozu v dané kategorii.

Goupil G4 - Všestranný

Stejně jako v případě ostatních úspěšných modelů Goupil, i u modelu G4 jsme využili konceptu modulárního podvozku a nedostižné všestrannosti. Model G4 se přizpůsobí každému komerčnímu odvětví, protože nabízíme uzpůsobené vybavení vozu pro svoz komunálního nebo biologického odpadu, údržbu parků a zahrad, údržbu budov, doručovací služby, atd. Model G4 naprosto splňuje požadavky i pro ta nejnáročnější využití vzhledem k tomu, že užitečné zatížení odpovídá 1 200 kg a dojezd dosahuje až 130 km.

Stop & Go

Elektrický pohon je ideálně uzpůsoben pro využití, při kterém pouze zastavíte a pokračujete v jízdě, takzvané Stop & Go. Model G4 je ergonomicky vytvořen pro služby zabývající se svozem nebo rozvozem: výška sedadel, limit zatížení, vstup do přední kabiny a zadní vybavení.

Energie

Model G4 pojme několik baterií o různé kapacitě, aby se dokonale přizpůsobil vašim energetickým potřebám. Můžete si vybrat mezi akumulátorem ze tří průmyslových tažných baterií (8,6 kWh, 11,5 kWh, 15,4 kWh) a akumulátorem ze dvou baterií s lithium železo-fosfátovou technologií (7,2 kWh, 12 kWh). Obě technologie modelu G4 lze dobíjet. Ze standardní zásuvky elektrické sítě (16 A, 220 V) – Lithium poskytuje vyšší flexibilitu a možnost částečného dobíjení.

Kompaktní velikost

Model G4 Goupil je kompaktním užitkovým vozem pro opravdové profesionály. G4 je pokrokový užitkový vůz díky naprosto moderním vlastnostem, s velkou prosklenou plochou (průhled dozadu, pohled na stezky pro pěší) a ve velmi kompaktní velikosti. Tichý a bezpečný průjezd centrem města nebo v uzavřených místech (rezortech, průmyslových oblastech,…).

Motor AC indukční / asynchronní
Výkon motoru 10 kW
Přední brzdy průměr přední brzdy 247 mm
Zadní brzdy průměr zadního bubnu 230 mm
Rozměry (dxšxv) 3582x1200x1893 mm