EUROGREEN CZ s.r.o., Jiřetín pod Jedlovou

EUROGREEN CZ s.r.o.

AdresaNáměstí Jiřího 2, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou

Telefon412 379 122

Mobil737 284 505

KontaktIng. Ondřej Šafránek

E-mailondrej.safranek@eurogreen.cz

Webwww.eurogreen.cz

Provozní doba

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
7:00-15:30 7:00-15:30 7:00-15:30 7:00-15:30 7:00-15:30

Prodejce značek

Eliet

Eliet

Eurogreen

Eurogreen

GEM

GEM

Goupil

Goupil

Humus

Humus

Iseki

Iseki

Jensen

Jensen

Orec

Orec

Vitra

Vitra

Zemmler

Zemmler

Společnost Eurogreen má dnes zastoupení téměř ve všech zemích Evropy a zabývá se veškerými většími zelenými plochami. Na jejich trávnících hrají fotbalisté většiny celků Bundesligy, 70 % týmů Gambrinus ligy, golfisté, baseballisté nebo se s nimi můžete setkat na dostihových závodištích. Zmínit lze i velké parky, opalovací plochy u akvaparků či letecké přistávací dráhy. Ročně u nás firma zrealizuje zhruba dvě stovky velkých projektů, z nichž je dvacet sportovních hřišť. Garantujeme, že první fotbalové zápasy se mohou uskutečnit již za 12 až 14 vegetačních týdnů od výsevu.

Společnost Eurogreen vyvinula vlastní systém a stroje pro zakládání, regeneraci a renovaci trávníků a v tomto oboru se řadí k evropské špičce. Zabývá se také poradenstvím.

Jako nosiče pro své specializované nářadí využívá Eurogreen již léta stroje japonského výrobce Iseki, které svou kvalitou a spolehlivostí plně uspokojují potřeby profesionálního využití. Touto cestou se v Čechách zákazníci seznámili se značkou Iseki a začali ji vyhledávat. Eurogreen CZ nabízí techniku Iseki jako výhradní dovozce do ČR od roku 1998.

Sortiment vhodně doplňují univerzální nosiče dánského výrobce VITRA, kde je kladen důraz především na zametací nástavby a zimní provoz. Z dalších zastupovaných značek na českém trhu jsou to především užitkové elektromobily GOUPIL a GEM, dále pak třídící síta německého výrobce ZEMMLER, která jako jediná bubnová síta dokáží vytřídit materiál až na 3 různé frakce v jedné pracovní operaci.

Od roku 2016 doplnila firma Eurogreen svou nabídku profesionálních komunálních strojů o další segment - menší stroje japonské značky OREC. Jedná se především o ručně vedené a samojízdné mulčovače na udržované i neudržované plochy, ale i do extrémních podmínek.