Velkoplošná sekačka Reform Cutter 100

  • Úvod
  • Velkoplošná sekačka Reform Cutter 100

Reform Cutter 100 - příjemný na obsluhu

Ovládací prvky jsou pro zajištění jednoduché obsluhy optimálně rozmístěny. Řídítka je samozřejmě výškově i bočně nastavovat bez použití nářadí. Tímto je umožněno pohodlné nastavování ovládacích prvků tak, jak je to obsluze příjemné a to i v dírách, anebo podél překážek.

Síla a vytrvalost

Vestavěný 2 válcový motor Briggs&Stratton Vanguard o výkonu 11,9 kW (16 k.) zaručuje enormní výkon a disponuje velikou rezervou síly. K tomu je celé hnací ústrojí provedeno bez čelního kola a úhlové převodovky, což zajišťuje enormní úsporu výkonu, jelikož jak je všeobecně známo, převodovka je vždy příčinou úbytku výkonu.

Hydrostatický pohon

Díky bezstupňovému hydrostatickému pohonu je možné nastavit rychlost pomocí páky pojezdu přesně podle momentálních podmínek. Tímto je možné bez přerušení pojezdu měnit jízdou vpřed a vzad. Toto je obrovská výhoda na neschůdném terénu a svazích.

Svahová dostupnost a nájezdový úhel

S nízkotlakými Terra pneumatikami s rozměry 21x11.00-8 a nízko položeným těžištěm stroje je sečení na svazích hračkou. Pro externí použití může být Cutter100 dodatečně vybaven mřížovými koly s rychloupínáním. Také nájezdový úhel je tak veliký, že je téměř nemožné, aby Vám stroj zůstal zaklíněný za podvozek.

Obratný a ovladatelný

Cutter 100 je vybaven jemně dávkovatelnými ventily řízení, které zaručují perfektní ovládání stroje ve všech podmínkách.

Mulčovač

Jednotka mulčovače je dimenzována pro tvrdé profesionální použití. Tak například „Y nože“ jsou vyrobené z materiálu o tloušťce 6 mm. Také hřídel a uložení mulčovače jsou pro dlouhou životnost velmi robustně dimenzovány. Nastavení výšky řezu se provádí pomocí velkých předních kol.

Motor Briggs & Stratton Vanguard OHV
Výkon motoru 11,9 / 16,0 kW/k.
Palivo benzín
Pojezd hydrostatický, bezstupňový, nastavitelný sklopným spínačem
Rychlost 0-8,2 / 0-4,1 km/h
Řízení jemně dávkovatelnými ventily řízení
Řídítka výškově a stranově nastavitelná
Pneu 21x 10,00 - 8
Hmotnost 315 kg