Traktor LS MT7.101

  • Úvod
  • Traktor LS MT7.101

LS MT7 je unikátní řada této značky - vyznačuje se moderností a všestranností. Traktor, který vyniká svým vynikajícím výkonem a spolehlivostí. Tento model byl navržen pro farmáře a uživatele, kteří potřebují pro práci na farmě solidní a efektivní stroj.

Jedním z hlavních charakteristických rysů traktoru LS Tractor MT7 je jeho vysoce výkonný motor. Je vybaven čtyřválcovým turbodieselem o výkonu 101 HP a dokáže generovat působivý výkon, což mu umožňuje provádět různé zemědělské úkoly. Tento motor je také velmi ekonomický, což se promítá do nižších provozních nákladů.

Další vlastností, která odlišuje LS Tractor MT7, je jeho výkon a všestrannost. Traktor je vybaven převodovkou s velkým počtem převodových poměrů, která umožňuje plynulé a přesné řazení. Díky tomu si uživatel může přizpůsobit rychlost jízdy svým potřebám a terénním podmínkám. LS Tractor MT7 má navíc pevný a odolný podvozek, který zajišťuje stabilitu a pohodlí při provozu.

Model MT7 nabízí také mnoho funkcí, které vám usnadní práci. Široký systém doplňkového vybavení umožňuje přizpůsobit traktor vašim potřebám. Hydraulický zvedací systém umožňuje práci s širokou škálou zemědělských strojů. Hydraulický řídicí systém umožňuje přesné a efektivní provádění různých činností.

Model LS MT7.101 je k dispozici s různou výbavou:

  • Základní verze s manuální převodovkou a zpátečkou (Synchro Shuttle)
  • Verze se systémem PST, tedy hydraulickým zpětným chodem
  • Verze se systémem PST, tedy hydraulickým zpětným chodem a rozsáhlým elektrohydraulickým systémem ovládání z kabiny řidiče (EHL)
  • Verze se systémem PST, tedy hydraulickým zpětným chodem a rozsáhlým elektrohydraulickým systémem ovládání z kabiny řidiče (EHL Auto)

LS Tractor MT7 se také vyznačuje vysokým komfortem pro obsluhu. Kabina je prostorná a ergonomická a poskytuje pohodlné pracovní podmínky. Navíc je tento traktor vybaven klimatizačním systémem, který zajišťuje optimální teplotu v kabině i v horkých dnech.

LS Tractor MT7 je model traktoru, který vyniká svým vynikajícím výkonem, spolehlivostí a všestranností. Se svými pokročilými funkcemi a vysokou úrovní komfortu je tento traktor ideálním nástrojem pro farmáře a uživatele, kteří očekávají vysokou kvalitu a výkon.

Jaké jsou vlastnosti modelu LS Tractor MT7.101?

Jedná se o unikátní traktor, jehož srdcem je čtyřválcový turbodieselový motor o výkonu 101 HP a objemu motoru 3595 cm3. Tento model se od ostatních řad odlišuje značkou motoru. Vyrábí jej Fiat, je šetrný k životnímu prostředí a poskytuje vyšší výkon a zároveň snižuje spotřebu paliva a emise. Pomoc při startování prostřednictvím předehřívání navíc umožňuje nastartovat motor i při -20 °C.

Široký rozsah pracovních rychlostí (20/20) vám umožní najít tu optimální pro vaši práci. Velmi pohodlná změna směru jízdy pomocí páky zpátečky (Synchro Shuttle) na palubní desce usnadňuje plynulý chod traktoru i přes jeho velké rozměry. Díky externímu, přídavnému hydraulickému válci má traktor vynikající nosnost 3800 kg, což mu umožňuje provozovat velmi širokou škálu zemědělských strojů.

Komfort obsluhy? Určitě ano!

U modelu MT7 kladla značka LS Tractor důraz na vysoký komfort práce. Horké letní dny a mráz nejsou při práci problém, protože kabina je vybavena klimatizací a topením. Velmi prostorná konstrukce kabiny umožňuje bezproblémový provoz traktoru. Řada MT7 navíc zahrnuje prémiové sedadlo, plně amortizované vzduchovým odpružením. Sedačka je otočná maximálně o 20°, díky čemuž je možné otočit celou sedačku při pohledu dozadu. Plně digitální přístrojová deska umožňuje sledovat práci v obtížných světelných podmínkách i za velmi jasných dnů. Přístup do kabiny je možný z obou stran, což značně usnadňuje práci.

Exteriér traktoru je vybaven vysoce výkonnými LED světlomety, které vám umožní pracovat i v těch nejtemnějších podmínkách. Nelze nezmínit přidání dravého vzhledu do řady MT7. Nový design kapoty traktoru přitahuje pozornost a odlišuje tento model od ostatních.

Model

Motor

Počet válců

Zdvihový objem

Výkon motoru

Palivová nádrž

Převodovka

Rychlost

Pneumatiky přední

Pneumatiky zadní

Světlá výška

Rozvor

Celková délka

Celková šířka

Celková výška

Hmotnost

MT7.101 MECH 4x4 CAB

MT7.101 MECH 4x4 CAB

Fiat F36-75kW

4

3595 ccm

75 / 100,5 kW/k.

115 l

mechanická 20/20

0,19~36,46 km/h

380/70R24

480/70R34

464 mm

2287 mm

4350 mm

1967 mm

2679 mm

3509 kg