TYM CENTRAL EUROPE s.r.o., Brno

TYM CENTRAL EUROPE s.r.o.

AdresaHolzova 9, 628 00 Brno

Telefon517 541 318

Fax544 230 819

E-mailoffice@tymce.cz

Webwww.tymtractors.cz

Prodejce značek

Rybář tech

Rybář tech

TYM

TYM

Na trh střední a východní Evropy přinášíme kvalitní a profesionální traktory TYM jako prostředek pro dosahování Vašich snů a cílů.

Takový prostředek, který se stane:

  • dlouhodobým partnerem Vašemu podnikání a aktivitám
  • společníkem, který vždy unese to, co mu naložíte
  • zaměstnancem, který žije pouze pro Vaši firmu.

Pevně věříme, že právě tuto pověst získanou na vysoce konkurenčních zahraničních trzích plně obhájíme a spolu s kvalitně fungující servisní sítí Vám naše produkty přinesou maximální užitek.

Společnost TYM CENTRAL EUROPE s.r.o. byla založena v roce 2005, aby na trh kompaktních traktorů v teritoriu střední a východní Evropy přinesla stroje osvědčené tvrdým konkurenčním prostředím v USA, Austrálii, Anglii, Jižní Koreji aj. Zejména v těchto zemích slaví značka TYM úspěch díky důrazu na nekompromisní kvalitu, ve které se minimálně vyrovná světovým vůdcům v oboru. Zároveň s kvalitním zpracováním dokáže výrobce TYM dodržet velmi atraktivní cenovou úroveň srovnatelnou s ostatními značkami, při jejichž produkci jsou právě ekonomické faktory jedny z nejvýznamnějších.

Rostoucí poptávka po kompaktních traktorech vedla k navázání spolupráce s výrobcem produkujícím ročně přes 10 000 traktorů, z nichž část nakupují i konkurenční značky pro prodej v jejich vlastní distribuční síti pod svým vlastním označením. I toto lze považovat za hmotný důkaz vysoké kvality traktorů TYM.

Česká Republika je díky své strategické poloze uprostřed Evropy ideálním místem pro distribuční síť střední a východní Evropy, stejně jako město Brno, které je svou traktorovou historií takřka předurčeným sídlem pro společnost TYM CENTRAL EUROPE s.r.o.