Ohashi

OHASHI se věnuje vývoji pokročilých technologií a jejich aplikaci k vytvoření ekologicky všestranných strojů, které splňují požadavky 21. století na čisté životní prostředí.

Od našich zakladatelů, kteří v roce 1948 vytvořili společnost OHASHI AGRIMACHINERY, byla společnost OHASHI poté založena v roce 1988 s cílem vyrábět různá zařízení pro odvětví životního prostředí, zemědělství a lesnictví a pracovat na tom, aby bylo možné snížit znečištění a plně využívat přírodní zdroje k odstranění odpadu a zvýšení efektivity pro zákazníky.

Vysoce specializované stroje OHASHI byly vyvíjeny a široce používány již 32 let. OHASHI je hrdá na své produkty, které slouží zákazníkům a poskytují jim hodnotu. Jako lídr na trhu pro výrobu čistých a bezpečných produktů pro hospodaření s organickým materiálem se snažíme stavět na filozofii našeho zakladatele a být pro komunitu hodnotní.

LOGO naší společnosti symbolizuje „soužití s přírodními zdroji a jejich přenos na další generace“, snížení a opětovné využití odpadu z přírodních zdrojů v naší globální společnosti.

Nadále se snažíme vytvářet produkty užitečné pro společnost, podporovat jemnou kreativní mysl s naší planetou a efektivně využívat naše omezené přírodní zdroje.

OHASHI se snaží přispět společnosti tím, že zavádí zařízení na zpracování dřeva, větví stromů, bambusu a plastových lahví, aby byl odpad opět užitečný a omezilo skládkování. Odpad lze znovu použít jako přírodní zdroj pro organická hnojiva, biopalivo, podestýlku pro zvířata, mulčování, zahradničení, lesní cesty a mnoho dalších víceúčelových aplikací.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Praha