Jacobsen

Jacobsen není jen jedním z výrobců sekaček na trávu, Jacobsen vytváří nejkvalitnější hrací povrch.

Už více než 100 let jsou JACOBSEN a další značky spojené v JACOBSEN skupině vůdčími firmami v oblasti péče o golfová hřiště. Tito výrobci představují dokonalé spojení technické inovace, moderních technologií a obrovských zkušeností z péče o nejkvalitnější trávníky. Díky tomu JACOBSEN mnohokrát představil průlomové technologie, je tvůrcem nových standardů a je vedoucí firmou v oblasti golfové technologie.

Od doby kdy Knud Jacobsen představil svou první benzinovým motorem poháněnou sekačku se společnost, která nese jeho jméno, pracuje na trvalém zvyšování kvality a produktivity svých zákazníků. Během let, byla strojům JACOBSEN dána důvěra sekat trávníky královských paláců, legendárních golfových hřišť, i největších národních památníků a hřbitovů.

Od dob představení prvního benzinového motoru, před více něž 100 lety, JACOBSEN pracuje na zlepšení kvality sečení, snížení hmotnosti sekaček, manévrovacích schopnostech snížení času potřebného na údržbu aby přinášel výhody pro všechny své zákazníky na celém světě.

Od Světové série ke Světovému poháru, od Buckinghamského paláce k Arlingtonskému národnímu hřbitovu, po více než 100 let jsou neprestižnější, nejkvalitnější a nejdůležitější trávníky ošetřovány stroji JACOBSEN. 

Přehled strojů

Přehled prodejců

Středočeský kraj