E-Z-GO

E-Z-GO - víceúčelové a komunální vozíky

Historie E-Z-GO

Známá značka a vytvořená reputace pro golfové vozíky, víceúčelové a komunální vozíky. Už přes 50 let má E-Z-GO tradici a věhlas díky výrobě kvalitních golfových vozíků, víceúčelových vozíků určených pro trávníkové plochy a vozíků pro komunální i průmyslové užití. Výroba funguje v USA – Augusta, Georgia už od roku 1954 a E-Z-GO si právem činí nárok na pozici č. 1 na golfových hřištích po celém světě s důrazem na specializované golfové vozíky a víceúčelové vozíky. Na základě konceptu golfového vozíku můžete spatřit tyto prostředky po celém světě též na letištích a terminálech buď jako pracovní nebo dopravní prostředky sloužící pro kyvadlovou přepravu cestujících. Jejich využití je i v mnoha sektorech průmyslu pro přepravu nákladů, břemen či osob.

V roce 1961 se E-Z-GO stal součástí nadnárodní společnosti Textron s bohatými zkušenostmi a zdroji potřebnými k rozsáhlému celosvětovému rozšíření.

Dnes se E-Z-GO pyšní kvalitními produkty, rozsáhlou servisní sítí s mnoha lokacemi distributorů a nejvyššími odbyty na trhu ve svém oboru

Přehled strojů

Přehled prodejců

Středočeský kraj