Doosan

DOOSAN je společností, která se zaměřuje na těžká stavební zařízení. Dosáhla vysokého tempa růstu díky stálému vývoji vlastních stavebních výrobků a investic do budování globálního obchodního modelu a stala se tak lídrem v oblasti stavebních strojů.

Značka DOOSAN vznikla v roce 1896 v Koreji a postupem času zahrnovala více a více odvětví. DOOSAN z překladu z korejštiny znamená slovní spojení, kdy ze zrnek (DOO) lze postavit i obrovskou a silnou horu (SAN).

Stavební technika DOOSAN spadá pod celek, který se jmenuje DOOSAN Infracore a už celá desetiletí zásobuje svět těmi nejkvalitnějšími stroji. Trvale si udržuje pozici světové jedničky v oblasti kolových rypadel, kde je stále znatelně napřed před konkurencí a odpovídají tomu i celosvětové prodeje.

Obecně tato technika disponuje těmi nejmodernějšími technologiemi zabalených v robustních ocelových tělech. Tam, kde konkurence používá plasty a lamináty, DOOSAN stále používá výrazně lepší kov. Stroje DOOSAN neustále lpí na přísné kvalitě těchto strojů, jejich výkonnosti a samozřejmě spolehlivosti. Stroje DOOSAN jsou neustále inovovány na základě výzkumu a uživatelských zkušeností, aby byly pro obsluhu co nejpřívětivější. Na té nejvyšší úrovni je samozřejmě i komfort, který je také jedním z nejdůležitějších aspektů při výběru toho nejlepšího stavebního stroje.

Od roku 2019 DOOSAN v ČR zastupuje firma GARNEA a.s., která má s výhradním importérstvím a prodejem těžké techniky mnoholeté zkušenosti.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihočeský kraj