Club Car

Každý detail designu, zhotovení a montáže se u Club Car provádí s nekompromisním touhou po vynikající výkon. Výroba kvalitních výrobků je rozhodující pro zaměstnance Club Car a byla hnací silou společnosti po více než 50 let. Vztah společnosti s jejími zákazníky je neméně důležitý: jeho celosvětové distribuční síť zahrnuje více než 600 distributorů, prodejců a poboček továrny. Club Car se sídlem v Augustě ve státě Georgia (USA) je součástí celosvětového Ingersoll Rand.

Ingersoll Rand je celosvětová diverzifikovaná průmyslová firma poskytující produkty, služby a řešení pro přepravu a ochranu potravin a zboží, zabezpečení domácností a komerčních nemovitostí a zvyšování průmyslové produktivity a efektivity. Ingersoll Rand poháněný 100 let trvající tradicí technologické inovace umožňuje firmám a jejich zákazníkům vytvářet pokrok.

Golfové, užitkové a nákladní automobily Club Car jsou uznávány co by lídři ve svém odvětví vzhledem k efektivitě a dlouhodobé hodnotě. Dnes je k dispozici více než 40 základních modelů s aplikacemi pro golfová hřiště, údržbu pozemků a průmyslových, obchodních a rekreační oblastí.

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihomoravský kraj

Praha