WOOD-TEC 2015 - BRIKLIS představí atypická řešení briketovacích lisů

  • Úvod
  • Přečtěte si
  • WOOD-TEC 2015 - BRIKLIS představí atypická řešení briketovacích lisů
WOOD-TEC 2015 - BRIKLIS představí atypická řešení briketovacích lisů

Na veletrhu WOOD-TEC 2015 ukážeme tradičně briketovací technologii včetně balení briket do pytlů, ale tentokrát bude mít jinou podobu. Pro řadu zákazníků jsou vhodné kompaktní lisy na jednom podstavci. Ale stále častěji řešíme instalace, kde je potřeba například z hlediska prostoru, hygieny nebo stávající technologie lis instalovat po částech a třeba do dvou místností. Naším záměrem je, ukázat zákazníkům jednu z možností takové instalace, která je v poslední době v zahraničí velmi žádaná. Nová typová řada stavebnicové konstrukce BrikStar V začíná stejně jako řada BrikStar na výkonu 30 kg/h a pokračuje 50, 70 100 a 150 kg/h. Lisy mají oddělený lisovací rám, hydraulický agregát a volitelnou násypku s dávkovacím šnekem. Délka dávkovacího šneku mezi násypkou a lisovacím rámem je volitelná. Násypky mohou být upraveny na rozměr kontejnerů filtračních zařízení.

Další novinkou je lis BrikStar 4-12-30 s výkonem okolo 40 kg/h. Jde o klasický lis BrikStar 50, který je na přání zákazníků osazen lisovacím rámem o průměru briket 30 mm. Naše lisy mají standardně tvar válce o průměru 65 nebo 55 mm.

Účastí na veletrhu chceme upevnit první pozici firmy BRIKLIS na českém trhu v prodeji a výrobě briketovacích lisů, a to zejména atypických instalací. Běžnými parametry pro nás je zachování kvality výroby a servisu. Lišíme se od konkurence univerzálností lisů s ohledem na změny lisovaného materiálu. Naším exponátem se dostáváme na další stupeň univerzálnosti z hlediska prostoru zákazníka. Připravili jsme se na řešení atypických strojů a úprav, jsme výrobci. A nejen to, v dnešní době je trh naplněn standardními lisy a nyní jsou žádané instalace atypické, propojené s technologií zákazníků. Dále se také více řeší prašnost na dílnách. Instalací našich lisů se opravdu dokáže velmi snížit prašnost při manipulaci s materiálem. Jsme výrobci šnekových dopravníků, které jsou kryté, a proto je pro nás jednoduché vyrobit dopravníky na míru a propojit jednotlivá zařízení technologie podle přání zákazníka.

Klíčovým ukazatelem hodnoty veletrhu je střetávání produktu s jeho zákazníkem – návštěvníkem veletrhu. Můžeme zde ukázat, co umíme, co jsme zlepšili, co máme nového a přesvědčit se, zda to zákazníkům vyhovuje. Přímá komunikace se zákazníkem je nejdůležitější, pružná. Rádi si se zákazníky popovídáme na našem stánku V/123 a pomůžeme jim vyřešit manipulaci a zpracování odpadů.

Podrobné informace o veletrhu WOOD-TEC 2015 získáte zde: www.wood-tec.cz