Vysokozdvižné vozíky Toyota Forklifts: komplexní skladová logistika

  • Úvod
  • Přečtěte si
  • Vysokozdvižné vozíky Toyota Forklifts: komplexní skladová logistika
Vysokozdvižné vozíky Toyota Forklifts: komplexní skladová logistika

Přesun materiálu či zboží můžete vyřešit jediným nákupem u jediné firmy. Toyota Forklifts vám nabídne nejen vysokozdvižné vozíky, ale také paletové vozíky, nízkozdvižné vozíky a další řešení v oblasti manipulační techniky. Vše od jedné firmy, ve vysoké kvalitě a s maximální spolehlivostí.

Ať už hledáte řešení pro malý sklad či kompletní vybavení a řešení logistiky velkých skladovacích prostor, v sortimentu Toyota Forklifts najdete ideální pomocníky pro jakoukoliv práci.

 

Toyota Forklifts Manipulace s různorodým materiálem vyžaduje spolehlivé stroje, vhodné pro danou situaci. V sortimentu Toyota Forklifts naleznete pestrý výběr manipulační techniky a vozíků všech typů, šitých na míru svým požadavkům.

Horizontální přepravu palet zajistí elektrické paletové nízkozdvižné vozíky řady BT Levio. Mohou být buď ručně vedené, nebo s elektricky poháněné a také pro stojící či sedící obsluhu. Nosnost se dle typu pohybuje od 1,3 až po 3,0 tuny.

Pro horizontální manipulaci Toyota Forklifts nabízí vysokozdvižné vozíky řady Traigo – tří či čtyřkolové s nosností až 8,5 tuny a maximální výškou zdvihu až 7,5 metru. Dle využití a typu skladovacích prostor můžete zvolit kompaktní obratné modely, či vozíky s extrémně robustní konstrukcí pro náročné aplikace.

Toyota Forklifts Na opačném spektru stojí klasické ruční paletové vozíky řady BT Lifter. V nabídce jsou klasické nízkozdvižné modely, vysokozdvižné nebo zakládací s výškou zakládání až 1,6 metru. Tuto řadu je možné objednat s manuálním nebo elektrickým zdvihem, stejně jako všechny ostatní typy manipulační techniky Toyota Forklifts vyniká špičkovou kvalitou zpracování a spolehlivostí.

Přesvědčte se sami o nabídce řešení pro obsluhu skladu jakékoliv velikosti na oficiálních stránkách Toyota Forklifts a určitě si vyberete ten správný typ, ideální pro vaše potřeby.