Univerzální koncepce Husqvarna pro perfektní výsledky

Univerzální koncepce Husqvarna pro perfektní výsledky

Jedním z nejoblíbenějších riderů na tuzemském trhu je v současnosti Husqvarna P524. Svou popularitu si vydobyl hlavně neuvěřitelnou obratností, díky kompaktnosti a unikátnímu kloubovému systému řízení dokáže rider rychle a efektivně posekat velmi členité plochy s velkým počtem překážek – okolo stromů, laviček, pod keři a v rozích. Obratnosti stroje využijete i při zametání chodníků, či úklidu sněhu. Díky umístění žacího ústrojí vepředu si trávu před sekáním nepřejedete, a proto jsou výsledky sekání vždy dokonalé a obsluha má dokonalý přehled o sekání. Velkou výhodou je snadná výměna příslušenství a manipulace s ním, či jednoduchá servisní poloha, sloužící ke kontrole a čištění agregovaného příslušenství.

Rider Husqvarna P524 je konstruován pro profesionální každodenní použití v náročných podmínkách. Pevný žebřinový rám, odolné převodovky, náprava z lité oceli, či lisované žací ústrojí je toho důkazem. Stroj má pohon všech kol, který usnadňuje sekání a zlepšuje trakci a stabilitu za všech podmínek. Rider Husqvarna P524 je také neocenitelný pomocník při sekání ve svazích, nízko položené těžiště a sofistikovaná řešení, jako např. „Dog bone“ (stabilizace nápravy při otáčení ve svahu), pomáhají pohodlné a bezpečné jízdě na svahu.

Klíčovým faktorem u tohoto stroje je všestrannost, v nabídce je široká řada příslušenství, která činí ze stroje skutečně efektivního pomocníka pro celoroční využití. Například cepákové žací ústrojí pro sekání ruderálních ploch, zametací kartáč, radlice, V-pluh, sněhová fréza.

Husqvarna nabízí nejširší portfolio výrobků pro les a zahradu, proto využijte koncepčního řešení a doplňte svůj vozový park i profesionálním a výkonným foukačem 580BTS. Efektivně, rychle a komfortně očistíte chodníky a komunikace od nežádoucích travních zbytků po sekání, či rozfoukáte listí navršené kolem stromů rovnoměrně po ploše a následně ho zmulčujete.

Zádový foukač Husqvarna 580BTS je nejvýkonnější profesionální model na trhu, díky motoru X-Torq dosahuje průtoku vzduchu rychlostí 93m/s při nízké spotřebě a snížených emisích. Systém Air InjectionTM spolu s dvoustupňovým filtrem prodlužuje servisní intervaly a životnost. Promyšlená ergonomie stroje a pohodlné popruhy se širokými polstrováním zajistí pohodlné nošení. Inovativní konstrukce trubice slouží ke snadnějšímu ovládání a práce s foukačem je méně namáhavá.

Vyhledejte si nejbližšího autorizovaného prodejce Husqvarna, který vám poskytne profesionální služby a servis. Seznam autorizovaných prodejců Husqvarna naleznete na www.husqvarna.cz.