Rozbrušovací pily Husqvarna: Rychlejší a pohodlnější řezání

Rozbrušovací pily Husqvarna: Rychlejší a pohodlnější řezání

Klasické rozbrušovací pily Husqvarna jsou významným pomocníkem při řezání - mají unikátní vlastnosti, díky kterým vám mohou výrazně urychlit a usnadnit práci. Všechny rozbrušovací pily jsou konstruovány s důrazem na bezpečnou a rychlou práci a také na kvalitní ergonomii a nízké vibrace.

Univerzální pila

Husqvarna K760Klasické rozbrušovací pily značky Husqvarna jsou konstruovány tak, aby měly co nejširší využití a zároveň stejně dobré vlastnosti jako specifické pily. Mezi nejprodávanější model v této kategorii patří pila K760, která se dá použít na většinu venkovního řezání, na obrubníky, dlaždice, trubky, zdivo či třeba ocel a asfalt.

Pila je velmi lehká, spolehlivě startuje a snižuje pracovní námahu, vibrace totiž nepřekračují 2,5 m/s2  čímž se výrazně snižuje námaha při práci. Pokud pracujete ve velmi prašném prostředí, doporučujeme využít pilu K790 OilGuard, která má optický detekční systém kontroly oleje. Kontrolou, zdali není použité palivo naředěné, případně jestli poměr paliva/oleje není nesprávný, minimalizujete možnost poškození motoru.

Nenáročná údržba

Obrovskou výhodou klasických rozbrušovacích pil je také kombinace patentovaných systémů, které kontrolují výkonnost motoru a filtraci vzduchu. Díky tomu pily nepotřebují servisní údržbu tak často. SmartCarbTM neboli chytrý karburátor automaticky připravuje směs paliva a vzduchu. Takže i v momentě, kdy se začnou zanášet filtry, motor je stále plně výkonný.

Proti přílišnému zanášení filtru úspěšně funguje systém Active Air FiltrationTM, který pomocí odstředivé síly odebírá 80-90 % prachu vznikajícího při řezání. Do motoru pak vpouští čistý vzduch, protože zbylý prach zachytí buď adhezní filtr s olejovou impregnací, nebo třetí filtr na velmi malé částice.

Neméně výhodné jsou také bezúdržbové startéry DuraStarter TM, které vynikají odolnou startovací šňůrou a jsou uzavřené proti prachu.

Kompaktní vozík pro řezání spár

Každý z modelů klasických rozbrušovacích pil má jako příslušenství vozík, který přesně odpovídá vlastnostem pily. Vozíky jsou designované tak, aby se do nich pila dala vsadit co nejsnadněji a nejrychleji. Vozík se hodí na řezání blízko stěn a obrubníků, protože se dá nastavit jak směr kol, tak hloubka řezu.

Klasické rozbrušovací pily značky Husqvarna jsou velmi odolné, ergonomické a nepotřebují příliš častý servis. Kromě toho se momentálně dají koupit v akci s kotoučem zdarma. Více informací o uvedené akci naleznete zde.