Novinka - pařezová fréza Vermeer SC40TX

Novinka - pařezová fréza Vermeer SC40TX

Nová pařezová fréza Vermeer SC40TX je první frézou svého druhu, která umožňuje transport obsluhy frézy přímo na stroji! Fréza je vybavena samochodným pásovým podvozkem s pásy o šířce 17,8 cm a pojezdovou rychlostí 5,4 km/hod. Díky své šířce pouhých 90 cm dokáže stroj projet úzkými a omezenými prostory. Ve srovnání s tradičními modely je manévrování se strojem pro obsluhu mnohem rychlejší, komfortnější a bezpečnější díky snadnějšímu ovládání.

Tento stroj je ideální pro rychlý dojezd na místo frézování. Díky dieselovému motoru Kohler o výkonu 40 HP (30 kW) je tato fréza mimořádně výkonná. Fréza s průměrem kotouče 45,7 cm a s 20 kusy frézovacích zubů „yellow jacket“ zvládne jakýkoli průměr pařezu ve velmi krátkém čase.

Frézu mohou využít jak správy údržby silnic, lesní společnosti, správci vodních toků, stavební firmy, zahradnické firmy, obce, města a v neposlední řadě také technické služby.

Vlastnosti Vermeer SC40TX

 • PRVNÍ SVÉHO DRUHU NA TRHU
  Pařezová fréza Vermeer SC40TX je první svého druhu,která je řízena z plošiny stroje. Vyniká rovněž svou vysokou rychlostí – až 5,4 km/h.
 • SNADNÉ FRÉZOVÁNÍ
  Exklusivní systém SmartSweep™ reguluje otočky motoru a frézovací rychlost v průběhu pracovního procesu a garantuje klidný a bezpečný provoz.
 • VHODNÁ PRO VŠECHNY TERÉNY
  Díky pásům,které zajišťují stabilitu stroje, lze pařezovou frézu rychle přemístit podle potřeby na jiné místo. I v případě nerovných terénů garantuje pásový podvozek stoprocentní nasazení a spolehlivost.
 • OTOČNÝ OBSLUŽNÝ SYSTÉM
  Otočný ovládací systém, který je umístěn na boční straně frézy, umožní obsluze optimální pohled na frézovaný pařez. Veškeré funkce frézovacího kola a pojezdového mechanismu (směrem vpřed či vzadu) lze řídit z místa obsluhy.
 • PLNOU PAROU VPŘED
  Fréza Vermeer SC40TX je vybavena silným dieselovým motorem s výkonem 29,8 kW (40 HP), který poskytuje ideální sílu nutnou na odstranění větších pařezů.

Technické parametry Vermeer SC40TX

Motor a výkon Prac. rozsah nad/pod zemí Prac. šířka Rozměry Hmotnost
Kohler KDI1903TCR 29,8 kW 61 / 40,6 cm 127 cm 3302x902x1435 mm 1338 kg

 

Kontakt na dovozce strojů Vermeer do ČR

Transtechnik CS, spol. s r.o.
Průběžná 80/b, 100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Drábek
Telefon: 606 735 596, E-mail: drabek@vermeer.cz
www.transtechnikcs.cz