Mulčovače, sekačky a štěpkovače Sicma

Mulčovače, sekačky a štěpkovače Sicma

Představujeme novinku na českém trhu - italskou značku Sicma, která nabízí mulčovače, rotační sekačky a štěpkovače pro komunální oblast. Autorizovaným zástupce této značky na českém trhu je společnost Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o.

 

Mulčovače Sicma

Mulčovače SicmaMulčovače Sicma

Mulčovače Sicma se vyznačují vysokou přizpůsobivostí pro jakýkoliv typ terénu a nabízí komplexní využití při komunální údržbě zatravněných ploch: mulčování trávy, keřů, náletů a dřevního odpadu. Široká paleta modelů Sicma vždy umožňuje zvolit ideální stroj vhodný pro daný typ plochy a požadované činnosti.
Pracovní záběr mulčovačů od 105 cm do 255 cm, požadovaný výkon nosiče od 20 k. do 85 k. dle typu mulčovače.

 

Rotační sekačky Sicma

Rotační sekačky SicmaRotační sekačky Sicma

Speciální tvar rotační sekačky Sicma nabízí, kromě zajištění vysoké spolehlivosti, vynikající kvalitu sekání a rovnoměrný výhoz posečené trávy po celé ploše. Sekačky Sicma jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné a lehké, se zadním výhozem s proměnlivou rychlostí a agregací na PTO traktorů nebo jiných nosičů. 

 

Štěpkovače Sicma

Štěpkovače SicmaŠtěpkovače Sicma

Štěpkovače Sicma byly navrženy s ohledem na předpisy EU. Jsou vhodné pro štěpkování větví a dřevního odpadu do průměru 10 cm. Pohon prostřednictvím PTO.

 

 

Dovozce strojů Sicma do ČR

Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o.
Vochov 26, 330 23 Nýřany
Mobil: 721 648 725; E-mail: obchod@zahrada-dilna-stroje.cz
www.zahrada-dilna-stroje.cz