GaLaBau 2016: veletrh, na kterém musíte být!

GaLaBau 2016: veletrh, na kterém musíte být!

Od 14. do 17. září 2016 bude norimberskému veletržnímu centru opět dominovat zelená barva. V tyto dny otevře své brány už po dvaadvacáté mezinárodní odborný veletrh GaLaBau zaměřený na městskou zeleň a veřejné prostory.

Vystavovatelé představí kompletní nabídku pro plánování, výstavbu a údržbu zahrad, parků a zelených veřejných prostranství. V roce 2016 představí své inovace na 1400 vystavovatelů a očekává se kolem 67 000 odborných návštěvníků.

Co je GaLaBau?

Ve zkratce: gardening, landscaping a greendesign. Na veletrhu GaLaBau představuje přibližně 50 procent vystavovatelů stavební a údržbové stroje. Je zde prezentována celá škála profistrojů: zahradní, lesní, komunální i stavební technika. Dalších zhruba 30 procent vystavovatelů prezentuje stavební materiály a 20 procent pak je věnováno speciálním segmentům, jako je vybavení sportovních a dětských hřišť, městský mobiliář nebo výstavba a údržba golfových hřišť.

Odborní návštěvníci přicházejí převážně z oboru údržby zeleně a veřejných ploch a jiných firem realizujících stavební práce, dále jsou to zadavatelé z měst a obcí, prodejci specializovaní na zemědělské a údržbové stroje, krajinní architekti a další zástupci z oblasti bydlení a školství, ale také z řad greenkeeperů, manažerů a provozovatelů golfových resortů nebo kempů.

Podrobné informace o veletrhu GaLaBau

Více informací o veletrhu včetně seznamu vystavovatelů a prezentace výrobků naleznete na
www.galabau-messe.com.

V případě zájmu získat více informaci o veletrhu GaLaBau či zakoupit si vstupenku v předprodeji, kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o. www.proveletrhy.cz.

 

Ing. Naděžda Lichte – oficiální zastoupení pro ČR, info@proveletrhy.cz