Firma Goupil představuje 2,5 t elektromobil

Firma Goupil představuje 2,5 t elektromobil

Značka Goupil, která je po více než 20 let odborníkem v oblasti elektrických užitkových vozidel, představuje svůj zatím nejlepší model: elektromobil Goupil G6.

Ten se připojí ke stávající nabídce elektromobilů G2 a G4. Díky pokročilým technologiím se podařilo celkovou hmotnost udržet do 2,6 tuny a tím snížit spotřebu energie. Nově nabízí kabinu pro tři osoby. Dále prošel nárazovými testy a je vybaven bezpečnostním systémem AVAS. Pro své vynikající výkony a kompaktní velikost byl model G6 navržen pro použití v městských a příměstských oblastech. Stejně, jako všechna Goupil vozidla, splňuje mnohé požadavky zákazníků díky různým dostupným konfiguracím: vozidla s úložnými prostory, skříňové dodávky, vozy pro sběr odpadu…

G6 je vybaven lithiovou baterií s kapacitou 15 nebo 30 kWh - možno nabíjet pomocí vestavěné 6,6 kW nabíječky nebo z veřejné dobíjecí stanice. Maximální dojezd dle WLTP je stanoven na 150 kilometrů, maximální rychlost na 80 km/h. G6 je považován za kompaktní vozidlo s všestranným použitím v hustém městském provozu.

Elektromobil G6 je v současnosti nabízen ve dvou různých verzích. Buď s karoserií s užitečným zatížením asi 900 kg a objemem nákladu 9 m3. Druhá verze je sklápěcí vůz s užitečným zatížením kolem 800 kg. Kromě těchto variant bude Goupil později nabízet také chladící verzi G6, letecké pracovní plošiny, vozy pro sběr odpadu, hydraulické zvedáky, skříňové dodávky, vozy osobní dopravy apod.

Výhradní zastoupení Goupil pro Českou republiku

EUROGREEN CZ s.r.o.
Náměstí Jiřího 2, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou
Kontaktní osoba: Petr Semelka
Telefon: +420 733 626 656, E-mail: petr.semelka@eurogreen.cz
www.polaris-goupil.cz