Podlahová bruska Husqvarna PG 830 RC

  • Úvod
  • Podlahová bruska Husqvarna PG 830 RC

Husqvarna PG 830 RC je největší a nejvýkonnější dálkově ovládaná podlahová bruska v řadě Husqvarna PG. Vzdálené ovládání umožňuje obsluze během broušení řešit hadice a kabely a nabízí až o 40 % vyšší produktivitu. Motorizovaný pohon také zjednodušuje přepravu. Pro tuto řadu je dostupný nový 15 kW motor, což znamená zvýšení výkonu o 36 % v porovnání s 11 kW motorem. Jde o výkonné řešení pro většinu brusných prací – komerčních i průmyslových.

Planetové hnací ústrojí a vylepšená technologie Dual Drive Technology™, která je jedinečným prvkem výrobků značky Husqvarna, zajišťují špičkovou produktivitu. Nastavitelná závaží pro vyšší tlak broušení a světla LED jsou volitelnými prvky. Je vhodná na všechny aplikace: přípravu, broušení a leštění podlah.

Motorizovaný pohon nabízí snadnou přepravu, vylepšenou ergonomii a vynikající kvalitu broušení. Model PG 830 RC představuje špičkové řešení systému Husqvarna Superfloor™ na leštění betonových podlah. V zájmu maximalizace spolehlivosti a snížení údržby jsou důležité komponenty brusky PG 830 chráněné proti prachu a kalu v hermeticky utěsněné brusné hlavě a rozvodné skříni.

Zdroj pohonu elektromotor 380-415 V
Výkon 15 kW
Šíře pracovního záběru 80 cm
Brusný kotouč 270 mm
Rozměry (dxšxv) 1410x830x1155 mm
Hmotnost 652 kg