Podlahová bruska Husqvarna Blastrac BMG 2200RC

  • Úvod
  • Podlahová bruska Husqvarna Blastrac BMG 2200RC

Husqvarna Blastrac BMG 2200RC je odolná podlahová bruska se sedící obsluhou, která je optimální pro velké vodorovné povrchy a disponuje pohodlným dálkovým ovládáním. Stroj je vybaven dvěma hnacími koly namontovanými vpředu a otočným kolečkem vzadu, které usnadňují manévrování na staveništích i mimo ně.

Obsluha sedí na pohodlném sedadle se dvěma opěrkami. Joysticky, tlačítka a dotyková obrazovka poskytují efektivní a ergonomickou obsluhu. Každou ze tří výkonných planetových brusných hlav lze ovládat samostatně a zajišťují maximální pokrytí s efektivním rozložením tlaku broušení na každou hlavu.

Ve standardní výbavě najdete také variabilní rychlost broušení, regulaci směru otáčení a nezávislý systém odpružení. Díky variabilnímu tlaku broušení je model BMG 2200RC ideální pro každou práci. Stroj je vybaven výkonným integrovaným systémem pro sběr prachu s filtry HEPA 14 (které splňují předpisy OSHA). Tento systém pro vysoké zatížení je standardně vybaven automatickým systémem pulzního čištění filtrů, systémem vaků Longopac® a pre-separátorem.

Zdroj pohonu elektromotor 400-480 V
Výkon 62 kW
Šíře pracovního záběru 215 cm
Brusný kotouč 240 mm
Rozměry (dxšxv) 3400x2208x1975 mm
Hmotnost 3035 kg