Malotraktor Lamborghini Ego

 • Úvod
 • Malotraktor Lamborghini Ego

Nové Lamborghini Ego: Malý, velký traktor. Lamborghini představuje koncentrovaný balíček výkonu a účinnosti. Perfektní odpověď pro všechny typy terénu a aplikací; silný, když jej potřebujete a jeho agilita… To se počítá.

Protože jeho charakter nezná hranic. Představte si, používat funkce a všestrannost velkého traktoru i v malých prostorách vinice, ovocného sadu, skleníku, školce, nebo u specializovaných plodiny na farmě. Představte si sílu a stabilitu velkého traktoru, která Vás upoutá na první pohled, v kompaktním stroji a motor, který odpovídá vynikajícímu rozložení výkonu a spotřebě paliva. Představte si celý nový koncept produktivity šitý na míru přímo Vám.

Klíčové vlastnosti Lamborghini Ego

 • Motor
  Kapalinou chlazený čtyřválec Euro III - motor s nepřímým vstřikováním. K dispozici je varianta s přirozeným sáním nebo jako turbo verze s maximálním výkonem při 3000 otáčkách za minutu. Křivka točivého momentu dává flexibilitu potřebnou k vypořádání se s náhlými změnami v zátěži. 28 litrová nádrž se nachází mezi palubní deskou a motorem, pro maximální účinnost chladícího systému.
 • Převodovka
  Robustní plně reverzní synchronizovaná převodovka s 12 převody vpřed i vzad s tlakovým mazáním. Bohatý úhel natočení 57 stupňů a rychlá reakce řízení dělají manévrování rychlé a snadné. Vynikající bezpečnost, tlačítkem ovládané přední a zadní elektrohydraulické uzávěrky diferenciálu a kotoučovými brzdami. Tři konfigurace PTO jsou k dispozici pro zajištění správného řešení pro každou práci: synchronizované zadní PTO (s volitelnou rychlostí 540, 540ECO a 1000 otáček za minutu), PTO nebo přední PTO v kombinaci s 600 kg nosnosti.
 • Hydraulický systém
  Hydraulický systém se skládá ze dvou samostatných okruhů: jeden s maximálním výkonem čerpadla 30 l/m, přičemž zvedací kapacita zadního vleku je 1200 kg a umožňuje použití traktoru EGO jako nosiče velmi těžkého nářadí. Druhý okruh má výkon čerpadla 15 l/m a hydrostatický systém řízení.
 • Kabina
  Kabina je navržena tak, že je díky inteligentnímu využití prostoru co nejkompaktnější, maximalizuje pružnost stroje, a to vše při zachování komfortu. Nejnižší verze je ideální pro ovocné sady, zatímco Ego 55 má širší zaměření. Kabina je vybavena klimatizací, předem zapojeným systémem pro instalaci rádia, otevíratelným předním i zadním oknem a nastavitelnými vnějšími zpětnými zrcátky.