Kompaktní traktor John Deere 4320

 • Úvod
 • Kompaktní traktor John Deere 4320

Základní model kompaktních traktorů řady 4000 nabízí maximální výkon 35,1 kW, pohon všech kol, systém sledování výkonu, hydraulický okruh a možnost volby mezi manuální nebo hydrostatickou převodovkou.

Klíčové vlastnosti John Deere 4320

 • Motor John Deere PowerTech M
  Model 4320 je vybaven čtyřválcovým motorem John Deere PowerTech M s turbodmychadlem, který splňuje emisní normy Agentury pro ochranu životního prostředí Tier 4/Stage IIIB. Elektronicky řízené vstřikování paliva zajišťuje přesnou kontrolu množství vstřikovaného paliva a načasování vstřikování, což vede k optimalizaci výkonu, ale také úspoře paliva. Přímé vstřikování umožňuje lepší startování za chladného počasí. 
 • Pohodlí a bezpečnost obsluhy
  Široká plošina pro obsluhu umožňuje snadný nástup . Nastavitelný volant, nastavitelné sedadlo, hydrostatické řízení a prakticky umístěné ovladače zajišťují mimořádné pohodlí řidiče. Model 4320 je také pro zvýšení bezpečnosti obsluhy vybaven standardním ochranným rámem ROPS , který je možno pro snadné parkování v garáži sklopit během několika vteřin.
 • Volitelná kabina ComfortGard
  Je možné, že Vás čeká dlouhý, horký, prašný den. Nebo může  pršet či mrznout. Ani jedno Vám nebude vadit, pokud budete sedět v kabině John Deere ComfortGard. Kabina je dokonale utěsněná, takže prach a ani alergenní částice neproniknou dovnitř. Šest nastavitelných ventilátorů a standardní klimatizace zajistí v každém ročním období tu správnou teplotu. Ergonomické ovladače umístěné v dosahu operátora zajišťují pohodlnou jízdu. Vyříznuté dveře umožní panoramatický výhled všemi směry a volitelné vzduchem odpružené sedadlo prvotřídně tlumí nárazy. Díky pouhým 79dB(A) (dle 77/311/EEC) si budete užívat práci v mimořádně klidném prostředí.
 • Hydrostatická převodovka eHydro
  Exkluzivní elektronická hydrostatická převodovka se třemi rozsahy jednoduše ovládaná pedály Twin Touch Vám umožní perfektně sladit rychlost traktoru s vykonávanou činností.  
 • Užitečné elektronické funkce převodovky
  Pro jednoduché zvládání všech činností nabízí model 4320 následující “elektronické funkce”:
  • LoadMatch (standardní výbava): jestliže sečete velký objem trávy nebo sečete trávu hustou, tato funkce automaticky upraví rychlost převodovky zátěži traktoru, což zajistí maximální výkon bez přetěžování motoru
  • Spínač MotionMatch (volitelně): nastavení dojezdu (brzdění) převodovky podle vykonávané práce
  • SpeedMatch (volitelně): umožňuje jet maximální rychlostí plným sešlápnutím pedálu
  • Standardní tempomat (volitelně): tempomat automobilového typu
 • Systém sledování výkonu
  Elektronický diagnostický systém pomáhá rozpoznat problémy a okamžitě Vám zprostředkuje informaci o stavu životních funkcí traktoru.
 • Standardní uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol
  Uzávěrka diferenciálu a pohon všech 4 kol Vám zajistí tu největší trakci při práci s nakladačem a s rotačním žacím strojem i na nezpevněném terénu. Robustní a odolná přední a zadní náprava Vám umožní zvládnout spolehlivě i ty nejnáročnější úkoly. 
 • Hydraulika
  Dvě hydraulická čerpadla zajišťují konstantní tok oleje pro řízení a samostatný přísun oleje pro pohon nářadí (64,6 l/min celkový průtok / 172 kPA). Třetí hydraulický okruh pro zadní část traktoru je u tohoto modelu standardním vybavením. K dispozici je volitelný čtvrtý a pátý hydraulický okruh. 
 • Nezávislý zadní vývodový hřídel 540 / 540E ot./min.
  Zadní vývodový hřídel 540/540E ot/min je u modelu 4320 součástí základní výbavy. Pro snížení hlučnosti a spotřeby paliva umožňuje 540E pohon zadního nářadí při nižších otáčkách motoru.
 • Volitelně čelní nakladač se systémem Quick-Park
  Pro rychlé připojení příslušenství můžete využít čelní nakladač 300CX Quik-Park. Jednoduše pouze najedete traktorem mezi ramena nakladače a připojíte hydrauliku. Nakladač se automaticky spojí s traktorem. Bez šroubů a bez námahy.
  Nakladač 400XC je také vybaven samovyvažovacím systémem, který umožňuje neustále udržovat lžíci ve stejném náklonu a předcházet tak nechtěným výsypům. 
 • Široká nabídka příslušenství
  Pro větší  všestrannost je k dispozici celá řada příslušenství, jako například různé typy pneumatik, doplňkové hydraulické okruhy, přední blatníky, zadní pracovní světla, závaží do kol atd. Kompletní nabídku najdete v našem letáku.  
Motor John Deere s turbodmychadlem
Počet válců 4
Zdvihový objem 2440 ccm
Výkon motoru 35,1 / 47,7 kW/k.
Jmenovité otáčky 2400 ot./min.
Palivová nádrž 55 (bez kabiny) / 52 (s kabinou) l
Převodovka hydrostatická eHydro, pedály Twin Touch
Pohon pohon všech 4 kol
Rychlost max. 30 km/h
Brzdy mokré diskové
Vývodový hřídel standardně zadní, volitelně středový
Pracovní tlak 172 bar
Pracovní hydraulika 64,6 l/min.
Rozvor 1816 mm
Rozměry (dxšxv) 3454 x 1667-2334 x 2372-2468(ROPS)/2323-2445(kabina) mm
Hmotnost 1680 / 1980 (s kabinou) kg