Kompaktní traktor John Deere 2320

 • Úvod
 • Kompaktní traktor John Deere 2320

Kompaktní traktor John Deere 2320 je navržen pro všechny zákazníky, kteří vyžadují výkon a produktivitu bez jakýchkoliv kompromisů v oblasti kvality, univerzálnosti a efektivity vynaložených nákladů. Tohle vše tento traktor nabízí díky výbavě jako je kapalinou chlazený vznětový motor, hydrostatická převodovka s dvěma rozsahy, standardní pohon všech kol nebo posilovač řízení.

Klíčové vlastnosti John Deere 2320

 • Výkonný motor
  S tímto dieselovým motorem s výkonem 23 koní a vysokým kroutícím momentem se můžete pustit do jakéhokoliv úkolu. Pohon všech 4 kol zajišťuje točivý moment při nízkých otáčkách a lepší trakci. Jednodílná sklopná kapota umožňuje snadný přístup při údržbě. 
 • Volitelná kabina
  Volitelná kabina umožňuje používat Váš traktor v jakémkoliv počasí. Ventilace a topení, pohodlné čalouněné sedadlo, dostatečně velký prostor pro nohy, a také dobrý výhled 360° zajišťují příjemnou jízdu. 
 • Hydrostatická převodovka s pedály TwinTouch
  Díky hydrostatické převodovce se dvěma rozsahy budete podávat stejně vysoký výkon po celý den. Plynulá změna rychlosti a to i při plném plynu, umožní přizpůsobit rychlost dané práci. Pedály Twin Touch umožní výběr jak rychlosti, tak směru jízdy pouhým dotykem špičky chodidla.
 • Pohodlí a bezpečnost obsluhy
  Model 2320 disponuje širokým a prostorným místem obsluhy pro snadný nástup. Ergonomické ovladače jsou umístěny v dosahu operátora. Standardním příslušenstvím je tempomat umožňující obsluhujícímu soustředit se na prováděnou činnost a hydrostatické řízení zajišťující plynulost jízdy a snadnou ovladatelnost. Standardní ochranný rám ROPS zajišťuje maximální bezpečnost obsluhy a pro snadné parkování v garáži je ho možno během několika vteřin sklopit.
 • Hydraulika
  Hydraulický průtok 21,2 l/min umožní používání širokou škálu nářadí. Samostatné hydraulické čerpadlo zajišťuje maximální proudění oleje pod vysokým tlakem, zvyšuje se zdvihová kapacita, celkový výkon a rychlost systému. 
 • Volitelné žací ústrojí se systémem připojování On-Ramp
  Volitelné žací ústrojí s připojováním On-Ramp je k dostání ve dvou velikostech, 137cm a 157cm, a umožňuje snadné připojení žacího ústrojí.
 • Čelní nakladač 200CX se systémem QuickPark
  Přeměňte nakládání na sečení v minutách. Čelní nakladač 200CX je možno připojit a odpojit rychleji než za tři minuty a bez použití nářadí. Ovládací páka (joystick) je umístěna prakticky, v blízkosti ruky, ale mimo dosah kolen, a  dva hydraulické řídící ventily slouží ke zkrácení doby trvání cyklů.
 • Tříbodový závěs kategorie 1
  Standardní tříbodový závěs kategorie 1 a odolné nápravy umožňjí přepravovat vyšší a těžší náklad.
 • Systém sběru trávy a listí
  Pokud chcete posečenou trávu a listí sbírat, můžete si vybrat jeden z našich systémů sběru materiálu (MCS) 580H nebo 580L. Sběrný koš má objem 600 nebo 850 litrů, umožňuje výškový zdvih (580H) a jeho hydraulika je obsluhována jednou rukou, díky čemuž je vykládání snadné. Pro zvýšení produktivity je možno zvolit sběrný systém 345H o objemu 800 a 1200 litrů. Výška výsypu 1,9 metru znamená, že trávu můžete vysýpat přímo na vlek. 
 • Široká nabídka příslušenství
  Pro větší  všestrannost je možno použít čelní závěs, přední vývodový hřídel a také závěs John Deere Quik Hitch. Rychleji než v minutě připojíte náš prvotřídní zametač nebo radlici! Středový a zadní vývodový hřídel jsou u tohoto modelu součástí standardního příslušenství a k dostání je celá nabídka dalšího příslušenství (závaží do kol, různé typy pneumatik atd.).
Motor Yanmar diesel
Počet válců 3
Zdvihový objem 1100 ccm
Výkon motoru 16,9 / 23,0 kW/k.
Jmenovité otáčky 3000 ot./min.
Palivová nádrž 23 l
Převodovka hydrostatická, pedály Twin Touch
Pohon pohon všech 4 kol
Rychlost max. 20 km/h
Brzdy mokré diskové
Vývodový hřídel standardně zadní a středový, volitelně čelní
Pracovní tlak 167 bar
Pracovní hydraulika 21,2 l/min.
Rozvor 1600 mm
Rozměry (dxšxv) 2835 x 1295 x 2261-2304(ROPS)/1891-1990(kabina) mm
Hmotnost 805 / 1005 (s kabinou) kg