ALFA PROFI s.r.o., Brno - Útěchov

ALFA PROFI s.r.o.

AdresaPrůmyslový areál Útěchov (areál ŠLP Křtiny), 644 00 Brno - Útěchov

Telefon511 141 770

Mobil603 144 633

KontaktOndřej Šoukal

E-mailsoukal@alfaprofi.cz

Webwww.alfaprofi.cz

Prodejce značek

Bokimobil

Bokimobil

Branson

Branson

Uniforest

Uniforest

Naším posláním je navrhovat a poskytovat technická řešení pro subjekty a organizace pečující o prostředí, které nás obklopuje.

Prostřednictvím námi dodávaných strojů se činnosti údržby krajiny a veřejných ploch stávají efektivnějšími, což se odráží ve zvyšování kvality životního prostředí kolem nás.

Mezi naše hlavní zákazníky, na které se orientujeme, patří obce, technické služby obcí a měst a soukromé firmy poskytující technické služby. Proto naši nabídku stavíme zejména na těchto pilířích:

  • Komplexnost sortimentu pro segment profesionálních uživatelů.
  • Cenová hladina, při které jsou naše stroje opravdu dostupné.
  • Poprodejní služby a servis.
  • Dodáním techniky pro nás nic nekončí. Naopak začíná pro nás partnerství, kterého si vážíme a věříme v jeho dlouhé trvání.

Jsme autorizovaným prodejním a servisním místem pro traktory BRANSON, sekačky BAD BOY, navijáky UNIFOREST, mulčovače TEHNOS, sypače RAUCH a další techniku.

Mimo ucelené produktové portfolio, které oslovuje koncové uživatele, jsme také dovozci a zástupci výrobce pro území České republiky a Slovenské republiky značek FRONTONI a MORIS. S tímto sortimentem spolupracujeme i s dalšími obchodními partnery, které podporujeme při jejich obchodní činnosti.