Kultivátor Pellenc Cultivion

  • Úvod
  • Kultivátor Pellenc Cultivion

S Cultivion je kypření a plení, provzdušňování půdy, setí, hnojení, odstraňování kořenů, ořezávání okrajů a mísení půdy radost. Díky své lehké konstrukci, stabilitě a malým rozměrům je Cultivion velmi snadno ovladatelný a lze jej použít i v složitých výsadbách s největší lehkostí. Cultivion lze použít na libovolném typu půdy: na suché, kamenité nebo volné půdě. Nástroj je velmi robustní a má vynikajíct poměr výkon / hmotnost. Tento elektrický kultivátor zlepší vaše pracovní podmínky , protože váží jen 3,1 kg, což je nejlehčí nástroj svého druhu. Cultivion je vybaven nastavitelnou přední rukojetí, kterou lze nastavit tak, aby úchop vyhovoval vašim potřebám. Navíc v nepřetržitém režimu můžete pracovat bez stisknuté spouště.

K dispozici ve standardu s dvěma pracovními nástroji vybavenými ozubeným ostřím o pracovní šířce 16 cm nebo 22 cm. Pracovní ostří můžete snadno zaměnit a to díky systému rychlé výměny nástroje Patent Pellenc. Kromě toho existuje 9 stupňů nastavení úhlu pracovního ostří nástroje v závislosti na typu terénu. Tím, že nabízí různé úhly ozubeného ostří, Cultivion umožňuje pracovat v hloubce i na povrchu. Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, Cultivion těží z velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje tichý provoz bez zápachu a rekordní provozní dobu.

Velkokapacitní lithium-iontové baterie

Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji. Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie.

Rychlost práce

Ušetřete si čas bez jakéhokoliv úsilí v porovnání s ruční motykou.

Rychlé přizpůsobení

Rychlá výměna ozubeného ostří. Montáž a demontáž pracovního ostří značně usnadňuje rychlý upínací systém, který umožňuje výměnu ozubeného ostří za méně než minutu.

Kvalita práce s Pellenc Cultivion

Cultivion byl navržen k práci směrem dozadu, aby se zabránilo pošlapání zpracované plochy.

Úhel náběhu

Nastavení úhlu sklonu ostří. V závislosti na sklonu terénu na kterém pracujete vám Cultivion dává možnost upravit sklon pracovního ostří pro maximální účinnost.

Výkon 380 W
Šíře pracovního záběru 16 / 22 cm
Rychlost kmitů nože 1400-1700 kmitů/min.
Nastavení úhlu nože 9 poloh
Hmotnost 3,1 kg