Křovinořez Pellenc Excelion

  • Úvod
  • Křovinořez Pellenc Excelion

Excelion je křovinořez a vyžínač trávy najednou: multifunkční hlava vyvinutá firmou Pellenc může být vybavena dle vašich potřeb buď kovovými noži nebo speciálně vyvinutou polyamidovou, vysoce odolnou strunou Pellenc. Výměna sekacích nástrojů se provádí bez použití nářadí. Excelion váží jen polovinu toho, co křovinořez se spalovacím motorem. Je vybaven plně nastavitelnou rukojetí, flexibilní hlavou a teleskopickým systémem. To vše usnadňuje sekání příkopů a svahů. Můžete přizpůsobit nástroj přesně vašim požadavkům pro optimální pracovní pohodlí.

4-rychlostní volič (k dispozici výhradně u nástrojů Pellenc) umožňuje optimalizovat otáčky sekací hlavy. Tichý, rychlý a velmi lehký – tyto vlastnosti křovinořezu Excelion ocení každý profesionální uživatel. Stejně jako u ostatních produktů Pellenc je Excelion napájen technologií Ultra-Lithiové baterie s extrémně velkou kapacitou. To umožňuje nulové emise, ekologicky šetrný provoz a rekordní provozní dobu.

Velkokapacitní lithium-iontové baterie

Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji. Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie.

Revoluční multifunkční řezací hlava u Pellenc Excelion

Jedna hlava, několik nástrojů pro výběr:

  • Speciální polyamidová struna Pellenc
    Axiální zablokování Pellenc patent optimalizuje spotřebu strun.
  • Sekací nůž
    Více než jen rychlý systém výměny Pellenc patent umožňuje výměnu sekacího nástroje bez použití nářadí během několika sekund.

Práce na svazích s Pellenc Excelion

Díky flexibilní řezací hlavě a teleskopické tyči Excelion umožňuje obsluze snadno pracovat ve svahu, příkopech, nábřežích atd. Excelion nabízí vynikající ovládání pro všechny typy terénu. Maximálně praktický je i pracovní postroj Pellenc patent.

Model

Výkon

Šíře pracovního záběru

Délka

Sekací nástroj

Hmotnost

Excelion použití křovinořez

Excelion použití křovinořez

Excelion použití strunovka

Excelion použití strunovka

1200 W

1200 W

18-25 cm

30 cm

120-150 cm

100-150 cm

ocelový nůž

speciální struna

3,4 kg

3,3 kg