Žací stroj John Deere 997

 • Úvod
 • Žací stroj John Deere 997

Existuje jen jedno řešení jak zkrátit čas potřebný na sečení a ušetřit náklady. Jaké? Výborná ovladatelnost  v kombinaci s výkonným motorem, žací ústrojí s velkou kapacitou a spolehlivost. S čísly, jako je minimálně o 20%  méně času potřebného pro sečení než potřebují žací stroje s čelním žacím ústrojím, je jednoduché pochopit, jak jsou tyto úspory realizovány.

Klíčové vlastnosti John Deere 997

 • Síla výkonu
  Žací stroj John Deere Z-Trak 997 je vybaven dieselovým tříválcovým motorem Yanmar s přímým vstřikováním a max. výkonem 31 koní, který nabízí větší obsah válců a vyšší kroutící moment než většina konkurentů, což umožňuje zvětšit plochu posekanou za hodinu.
 • Odolná konstrukce
  Pohon žacího ústrojí hřídelem, hydraulická spojka PTO, duální čerpadlo a robustní šasi jsou hlavní elementy, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost.
 • Efektivnější sečení
  Na trhu ojedinělé řídící páčky, včetně ovladače pro zvednutí či snížení žacího ústrojí a odpojení ostří, zajišťují snadnější ovládání klíčových funkcí pro sečení.
 • Jednoduché nastavení výšky sečení
  Díky otočnému ovladači, který je umístěn na ovládacím panelu u pravé ruky, má žací stroj 997 nejjednodušší nastavení výšky sečení ve své třídě.
 • Vynikající komfort pro obsluhu
  Plošina pro obsluhu nabízí vynikající výhled na ovladače, které jsou včetně elektrického spínače vývodového hřídele umístěny na ovládacím panelu po pravé ruce. Je zde také široké pohodlné sedadlo s vysokou opěrkou a měkkým polstrováním, které má nastavitelné opěrky rukou. Volitelné odpružení sedadla umožňuje maximální pohodlí při jízdě a snižuje únavu obsluhy. Ovladač umožní obsluze nastavit váhu a odpružení podle osobních preferencí. Odpružení se instaluje pro komfortní sedadlo Deluxe.
 • Široká nabídka žacích ústrojí
  Máte na výběr ze tří žacích ústrojí: žací ústrojí se zadním výhozem a šířkou záběru 153 cm, nebo jedno z našich jednodílných žacích ústrojí s bočním výhozem o šířce záběru 153 nebo 183 cm, která jsou lisována z oceli 7-Iron. Žací ústrojí z oceli 7-Iron jsou jedna z nejodolnějších a nejvyšších žacích ústrojí na trhu. Jsou vyrobena oceli o tloušťce 4,5 mm. 
 • Větší všestrannost
  Pro zvýšení všestrannosti můžete použít zadní nárazník, který zvýší ochranu zadní kapoty a mřížky, nebo užitečnou sadu předního pracovního osvětlení pro sečení za soumraku.
Motor Yanmar diesel
Počet válců 3
Zdvihový objem 1330 ccm
Výkon motoru 22 / 29 kW/k.
Jmenovité otáčky 3000 ot./min.
Palivová nádrž 45,5 l
Rychlost vpřed 0-18,5 / vzad 0-8 km/h
Žací ústrojí zadní (153 cm) nebo boční (153 a 183 cm) výhoz
Šíře pracovního záběru 153 / 183 cm
Výška sečení 38-127 mm
Pneumatiky přední 15x6-6 (vodící kola)
Pneumatiky zadní 26x12-12 4 PR
Brzdy dvě páky
Hmotnost 805 kg