Svahová sekačka Spider Mini

  • Úvod
  • Svahová sekačka Spider Mini

Rádiem řízená sekačka Spider MINI je nejnovějším výrobkem firmy Dvořák - svahové sekačky s.r.o. Jedná se zároveň o nejmenší vyráběný model. Svojí svahovou dostupností a manévrovatelností se však Spider MINI blíží profesionálním modelům Spider ILD01 and ILD02. Sekačka Spider MINI je založena na stejném konceptu jako ostatní vyráběné produkty, ale je nově je vybavena unikátními řetězovými pojezdovými portály, které zajišťují spolehlivý a bezúdržbový provoz stroje a snižují jeho těžiště. Zároveň stroj výrazně zjednodušují.

Spider MINI byl na navržen a koncipován pro zákazníky, kteří potřebují pouze občas sekat strmé svahy a nepřístupný terén, ale také pro ty, kteří vyžadují pohodlný a bezpečný stroj pro běžné sečení komunálních ploch a zahrad.

Systém řízení Spider Mini

Dosah dálkového ovládání sekačky Spider je 100 metrů.Systém se skládá z rádiového ovladače s ovládacími prvky a přijímače s výkonovou částí.

Systém pojezdu Spider Mini

Plynulou změnu rychlosti stroje při zachování optimálního režimu spalovacího motoru zajišťuje hydrostatický systém pohonu kol. Kombinace citlivé regulace rychlosti a směru jízdy zaručuje přesné ovládání, vysokou efektivitu provozu a v neposlední řadě vysokou bezpečnost. Nový systém řetězových převodů zajišťuje bezúdržbový provoz a nízké těžistě stroje.

"Tančící krok" Spider Mini

Patentem chráněná konstrukce pojezdu stroje zajišťuje vynikající trakci i při změně směru jízdy v příkrém svahu. Na pozemku s rychle měnícím se sklonem a tam, kde se jiné stroje pohybují jen s velkými obtížemi, je svahová sekačka SPIDER se svým originálním tančícím krokem zcela nepřekonatelná.

  • Vynikající vlastnosti konstrukce
  • Citlivě řízený hydrostatický pojezd
  • Vysoký komfort obsluhy
  • Nízká hmotnost
  • Tančící krok

Tyto vlastnosti umožňují použití stroje ve strmých svazích, na rovinách ale taktéž v mokřadech, které jsou pro jiné stroje zcela nepřístupné.

Použití Spider Mini

Dálkově řízená svahová a příkopová sekačka SPIDER MINI je určena k údržbě svažitého terénu s krátkou i vzrostlou trávou. Sekačka je schopná pracovat na svazích se sklonem 30° (58%).

Představením sekačky Spider MINI forma DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. odpovídá na častou poptávku po menším stroji finančně dostupném i pro zákazníky, kteří nesečou profesionálně. Spider MINI zcela jistě nalezne uplatnění na menších, ale členitých plochách jako jsou trávníky kolem horských hotelů, fotovoltaických elektráren (FVE), hrází, sadů, zemědělských farem atd. Tradičně vysoká kvalita sečení umožňuje použití stroje i na zahradách, v parcích a jiných intenzivně sekaných plochách. Díky jedinečnému systému pojezdu je stroj vhodný i k údržbě ploch vyžadujících jemnou péči a zařízení s nízkou hmotností.

Spider MINI je splněný sen pro všechny, které již nebaví úmorné sekání.

Motor Briggs&Stratton 950
Zdvihový objem 223 ccm
Palivo bezolovnatý benzín BA95
Palivová nádrž 4,0 l
Převodovka hydrostatická
Řízení 360°, 4 kola
Šíře pracovního záběru 56 cm
Výška sečení 40-90 mm
Max. svahová dostupnost 30°