HANES s.r.o., Praha 5 - Zličín

HANES s.r.o.

AdresaStrojírenská 259 - areál Volta Real, 155 21 Praha 5 - Zličín

Telefon220 190 611

Mobil777 881 771

KontaktIng. Hynek Rieger

E-mailhynek@hanes.cz

Webwww.hanes.cz

Prodejce značek

Energreen

Energreen

Špičková komunální technika pro města, průmyslové objekty i dopravní komunikace

Společnost HANES s.r.o. se od roku 1991 specializuje na prodej a servis komunální techniky a speciálních strojů předních světových značek. Výsledkem poctivého přístupu, profesní odbornosti a technického zázemí je nejen více než 20letá historie, ale i stovky spokojených zákazníků a důvěra renomovaných výrobců komunální techniky, které výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu.

Jsme výhradním zástupcem nebo distributorem pro ČR a SR pro komunální techniku a speciální stroje značek:

Bucher, Terberg, RosRoca, Energreen, Beam, Aebi, Giletta, Hilton, Zaugg.

Proč HANES?

 • BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ
  Nevíte, jak si z bohaté nabídky komunální techniky vybrat ten správný stroj? Chcete se přesvědčit, že jste dobře zvolili? Pro vážné zájemce zajistíme i návštěvu ve výrobním závodě, ať na vlastní oči vidíte, jak stroje vznikají.
 • NÁKUP NA SPLÁTKY
  Nemáte dostatek volných financí na pořízení komunální techniky? Zajistíme pro vás financování formou leasingu nebo úvěru. Buď ve vámi vybrané finanční instituci nebo pro vás bezplatně připravíme srovnání více nabídek. Díky dlouhodobému partnerství umíme vyjednat výhodné podmínky.
 • DOTACE AŽ 90%
  Víte, že v rámci různých operačních a dotačních programů financovaných státem nebo EU můžete získat dotaci až do výše 90 % pořizovací ceny komunální techniky? Rádi pro vás dotaci vyřídíme. Obraťte se na nás, poskytneme vám více informací o možnostech dotace pro vaši firmu či úřad.
 • SERVIS
  Provozujeme vlastní servisní středisko s moderním zázemím splňujícím nejvyšší technologické standardy. Poskytujeme mobilní servis, asistenční službu včetně nonstop podpory. Zabýváme se autorizovaným záručním i pozáručním servisem, generálními opravami a prodejem originálních náhradních dílů pro komunální techniku a speciální stroje.
 • DOKONALÁ PÉČE
  Postaráme se nejen o technickou údržbu a servis vašeho komunálního stroje. Zdarma vám poradíme v oblasti pojištění komunální techniky. Stal se váš stroj účastníkem dopravní nehody? Pojistnou událost za vás nejen vyřešíme, ale na přechodné období se pro vás pokusíme zajistit i náhradní stroj.
 • CERTIFIKACE ISO
  Společnost HANES s.r.o. je držitelem certifikátu systému managementu jakosti (QMS) dle ČSN EN ISO 9001:2009, certifikátu systému environmentálního managementu (EMS) dle ČSN EN ISO 14001:2005 na nákup, prodej, pronájem, servis a montáž komunální techniky a speciálních strojů a certifikátu ČSN EN ISO 3834-2:2006 pro systém managementu kvality v procesech svařování.