AGROTEC a.s., Hustopeče

AGROTEC a.s.

AdresaBrněnská 74, 693 01 Hustopeče

Telefon519 402 111

Fax519 402 194

Mobil725 967 737

KontaktMartin Mikulík

E-mailmikulik@agrotec.cz

Webwww.eagrotec.cz

Prodejce značek

Amazone

Amazone

New Holland

New Holland

Společnost AGROTEC a.s. dodává přes dvě desetiletí českým a slovenským zemědělcům spolehlivou a kvalitní zemědělskou techniku pro jejich úspěšné hospodaření.

AGROTEC a. s. zabezpečuje dovoz značek předních světových výrobců New Holland, Amazone, TEHNOS, Pichon a Strautmann do České republiky a na Slovensko. Z tohoto titulu buduje Agrotec dobré jméno těchto značek na našem trhu a svým obchodním partnerům poskytuje kvalitní technickou podporu podloženou dlouholetou zkušeností, potřebná školení a servis opřený o podporu výrobce a sdílení informací s uživateli strojů. Kromě servisních činností zajišťuje Agrotec i dovoz, distribuci a prodej náhradních dílů k těmto značkám.

AGROTEC a.s. působí na trhu České republiky nejen v roli importéra - velkoobchodníka, ale také jako oblastní autorizovaný prodejce mimo jiné značek Land Pride, Fornal, Molčík a Matev. Konkrétně jde o oblast jižní a střední Moravy, Žďárska, Svitavska a Ústeckoorlicka. V této oblasti působí 8 obchodníků, kteří mají k dispozici 3 servisní střediska v domovských Hustopečích, Svitavách a ve Žďáře nad Sázavou.