Rotační žací stroj John Deere 1435

 • Úvod
 • Rotační žací stroj John Deere 1435

Profesionální rotační žací stroj John Deere 1435 nabízí ideální kombinaci rychlosti a kvality střihu. Tento nejnižší model řady nabízí špičkové prvky, které Vám poslouží pro vykonání potřebné práce. Mezi ně patří například velkokapacitní žací ústrojí, motor s velkým kroutícím momentem, pohon všech 4 kol a hydrostatická převodovka s dvěmi pedály.

Klíčové vlastnosti John Deere 1435

 • Výkonný a úsporný dieslový motor
  Kapalinou chlazený tříválcový dieselový motor o max. výkonu 26 koní a s velkým objemem válců, 1113 cm³, je klíčovým faktorem pro dosažení mimořádného výkonu a úspory paliva. Palivová nádrž o objemu 60 litrů dovoluje stroji pracovat déle než 10 hodin bez doplňování paliva. Ukazatel stavu paliva je umístěn prakticky pro snadnou kontrolu aktuálního stavu.
 • Pevný a odolný rám
  Díky své robustní konstrukci dokáže rám rozprostřít napětí po celém svém objemu (namísto jediného nosníku) a zvyšuje tak celkovou pevnost a odolnost. Umožňuje také, aby byly prvky umístěny blízko země za účelem snížení těžiště. Součástí je ochranný rám ROPS, který zajišťuje maximální bezpečnost. 
 • Hydrostatická převodovka
  Převodovka byla zkonstruována za účelem maximalizování výkonu a dosažení dlouhé životnosti. Obsahuje naddimenzovaný hydrostatický modul, velký chladič převodového oleje,  kotoučovou brzdu v olejové lázni a mokrou spojku vývodového hřídel. Ergonomické ovládání převodovky pomocí pedálů TwinTouch  přirozeně kopíruje pohyb Vaší nohy. Pedál brzdy je součástí základní výbavy a je umístěn na levé straně podlahy. 
 • Lepší trakce za jakýchkoliv podmínek
  Nerovnosti, obrubníky, mokrý a suchý podklad a strmé svahy nejsou pro tento stroj, vybavený pohonem všech 4 kol, žádnými překážkami. Uzávěrka diferenciálu je dodávána jako standardní vybavení. Pohon všech čtyř kol může být zapnut “permanentně” nebo “při prokluzu“ dle Vašich potřeb.
 • Pohodlí obsluhy
  Nastavitelné sedadlo a sklopný volant slouží k nastavení ideální pracovní polohy. Lze objednat sedadlo s mechanickým odpružením nebo dosáhnout maximálního pohodlí díky sedadlu s odpružením pneumatickým. Elektrické tlačítko zapínání vývodového hřídele Vám umožní velmi jednoduše zapínat a vypínat žací ústrojí. Díky elektro-hydraulické spojce žacího ústrojí a centrálnímu displeji s barevně rozlišenými ovladači máte vždy přehled.
 • Údržba
  Přístup k servisním místům každodenní údržby je pro servisní techniky rychlý a jednoduchý. Kapotu je možno sklopit a žací ústroji lze pro jednoduché čištění či výměnu nožů otáčet. Vzadu umístěný chladič chrání obsluhu před hlukem a je také snadno přístupný. Velké sací otvory vzadu a po stranách snižují potřebu čištění a to i za sucha a při provozu v prašném prostředí.
 • Volitelný systém sběru materiálu
  Pro sběr trávy a listí můžete využít velkokapacitní  systém sběru materiálu MCS600 (600 litrů) s hydraulickým vysypáváním sběrného koše s maximální výškou zdvihu 2 metry. Vynikající proudění vzduchu zajišťuje, že sběrací koš je zcela naplněn a žádná posekaná tráva nezůstane stranou.
 • Žací ústrojí
  Můžete si vybrat mezi žacím ústrojím s bočním výhozem o šířce záběru 153 cm, které je lisováno z oceli 7-Iron II a je nejodolnější a s největší hloubkou na trhu, a žacím ústrojím se zadním výhozem  o šířce záběru 158 cm pro sečení dlouhé trávy, které nabízí dvojité stranové sečení  pro zvýšení produktivity.
 • Větší všestrannost
  Pro zvýšení všestrannosti můžete model 1435 vybavit:
  • Elektrickým tempomatem pro udržení nastavené rychlosti. Ovladač je umístěn na panelu řízení.
  • Volitelnou kabinou s klimatizací, topením deluxe a dalšími prvky na přání, jakým je například stěrač čelního skla.
  • Volitelnou robustní čelní radlicí o šířce 153 cm, která je vyrobena z oceli o tloušťce 4,5 mm (ocel 7-gauge).
Motor Yanmar diesel
Počet válců 3
Zdvihový objem 1115 ccm
Výkon motoru 18 / 24 kW
Jmenovité otáčky 3000 ot./min.
Palivová nádrž 60 l
Převodovka hydrostatická, jeden převod
Rychlost max. 20 km/h
Pohon 4WD (na objednávku ON/OFF)
Žací ústrojí boční (153 cm) nebo zadní (158 cm) výhoz
Šíře pracovního záběru 153 / 158 cm
Výška sečení 25-152 / 25-127 mm
Pneumatiky přední 23x10.5-12 nebo 23x8.5-12 4 PR
Pneumatiky zadní 18x8.5-8
Brzdy mokrý kotouč
Rozvor 1250 mm
Hmotnost bez žací jednotky 840 kg