Equus

Na začátku byla myšlenka na výrobu lesních speciálních traktorů, která vznikla po více než 12-letém provozování servisu lesní techniky. Bylo to reakcí na odezvu požadavků zákazníků, kteří chtěli lesní traktor s dlouhou životností, lehkou servisovatelnosti a s parametry srovnatelnými se světovou špičkou. A to vše za přijatelnou cenu. Jsme hrdí, že se nám to v plné míře podařilo a tím vznikl lesní kolový speciál EQUUS 175n.

První prototypy traktorů byly vyrobeny v letech 2014 a 2015. O rok později již bylo vyrobeno a prodáno více než 30 kusů traktorů.

V dnešní době sériově vyrábíme 4 traktory měsíčně a celkově jsme už prodali více než 130 ks. Své uplatnění našli naše stroje nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. Spokojených zákazníků máme v Česku, Maďarsku, Polsku, Slovinsku, Rumunsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku či Austrálii. Další traktory poputují do Francie, Belgie a dalších zemí světa.

Naše firma začínala se čtyřmi zaměstnanci a v současnosti již zaměstnáváme více než 42 pracovníků různých profesí. Jako jedna z mála firem máme nejvyšší podíl svých vlastních komponent ve stroji (rámy, kabina, naviják a hydraulická ruka), což nám umožňuje mít pod kontrolou nejen kvalitativní parametry během celého procesu výroby, ale i pružně reagovat na nové požadavky trhu, vyvíjet a implementovat vlastní inovativní řešení a v neposlední řadě udržet přijatelnou cenu výsledného produktu.

Jsme hrdí na to, že naše stroje mohou nést označení "Vyrobené na Slovensku".

Přehled strojů

Přehled prodejců

Jihomoravský kraj