Pracovní užitkové vozidlo John Deere Gator TE 4x2

 • Úvod
 • Pracovní užitkové vozidlo John Deere Gator TE 4x2

Golfová hřiště, průmyslové areály, haly a jiná uzavřená prostranství, nebo centra měst – John Deere  Gator TE se díky tichému chodu a nulovým emisím hodí pro práci ve všech těchto místech. S dlouhým rodokmenem skvělých doporučení – zahrnující výkonné baterie, vysoký kroutící moment a novou multifunkční korbu Deluxe – již nemusíte volit mezi elektrickým pohonem a výkonem. Gator TE má oboje!

Klíčové vlastnosti John Deere Gator TE 4x2

 • Jízda po veřejných komunikacích
  Díky volitelné homologační sadě pro provoz na veřejných komunikacích, kterou Gator TE jako jediný ve své kategorii nabízí, může tento Gator jezdit i na silnicích.  Tichý provozGator TE je vybaven elektromotorem, díky nulovým emisím a tichému provozu může být používán v budovách, ve stájích u koní a dobytka, a v zoologických zahradách.
 • Lepší trakce
  Flotační pneumatiky umožňují vozidlu Gator TE díky minimálnímu stlačení trávníku těžce pracovat a zároveň nepoškodit trávník.
 • Obrovská výdrž baterií
  Gator TE má 8 baterií, které používají 48 voltový systém a mají více olova než je typické u ostatních elektrických užitkových vozidel. Umožní Vám pracovat celý den bez dobíjení.
 • Prostorná korba
  Naše nová korba Deluxe má objem 460 litrů (není započítáno možné rozšíření), nabízí 20 integrovaných ok pro uchycení nákladu, vyklápění korby může být manuální nebo automatické (volitelně).
  Korba má dno z ocelového plechu, které chrání elastomerová vrstva a polypropylenové bočnice, obsahující 15% skelných vláken, což eliminuje rezivění, nebezpečí promáčknutí a snižuje hlučnosti.
  • Zvýšené bočnice
   Čtyři přídavné bočnice zvýší stěny korby na 610 mm a téměř zdvojnásobí objem na 920 litrů.
  • Korba bez bočnic
   Bočnice korby lze rychle a jednoduše odmontovat a můžete tak využít plochou korbu pro přepravu rozměrných nákladů.
  • Zadní čelo
   Jednoduše otevíratelné zadní výklopné dveře korby lze při nakládání a vykládání otevřít o 90 nebo o plných 150 stupňů. Klika dveří se ovládá lehce jednou rukou.
 • Větší všestrannost
  Pro toto vozidlo Gator je k dispozici široká nabídka přídavných zařízení a příslušenství, která umožní jeho všestrannější využití. Další informace můžete najít v našem letáku.
Motor elektromotor s vnějším buzením 48 V
Převodovka převod se šikmým ozubením
Rychlost 0-25 km/h
Pneumatiky přední 22.5x9.50-10 4PR
Pneumatiky zadní 24x12.00-10 4PR
Rozměry korby (dxšxh) 1143x1320x305 mm
Objem korby 0,46 m3
Max. zatížení korby 227 kg
Max. tažná síla 273 kg
Max. užitečné zatížení 409 kg
Hmotnost 627 kg